+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети оптом від виробника

Такі функціональні і розхожі в побуті вироби як поліетиленові пакети можуть служити не тільки упаковкою товару, а й способом його просування на ринку. Адже купуючи речі або продукти харчування в магазині, переважна більшість покупців не викидає кульок, а зберігає його для вторинного використання.

 

Поліетилен дозволяє використовувати вироби, виготовлені з нього, багато разів. Також пакети мають високу стійкість до вологи і впливу хімічних речовин. Вони легкі і міцні і можуть зберігатися в будь-якому місці з-за своєї компактності.

 

Переваги замовлення пакетів оптом від виробника

 

виробництво пакетів оптом Поліетиленові пакети дають чимало переваг покупцям, продавцям в роздрібних мережах і багатьом іншим компаніям. На сьогоднішній день велика кількість підприємств пропонують придбати за невисокою вартістю вироби з полімеру самих різних розмірів і видів. Ми, як виробники, пропонуємо оптовий продаж товару. Оформити у нас таку продукцію не складе особливих труднощів. Замовляючи поліетиленові пакети від виробника можна відзначити ряд позитивних якостей:

 

для виготовлення пропонуються будь-які варіанти з нанесенням необхідного логотипу;

 

всі послуги з виробництва можна отримати в одному місці;

 

доставка може здійснюватися в будь-який зручний місце і час;

 

гнучкі терміни виготовлення пакувальних засобів;

 

індивідуальний підхід і забезпечення гарантії якості товару;

 

стабільні і доступні ціни від виробника.

 

пакети оптом Пакети оптом допомагають в рази заощадити, адже чим більше тираж і замовлення - тим вигідніше для клієнта і компанії. Не дивлячись на ймовірно велику суму замовлення, при перерахунку на одиницю продукту виходить вигідно і доступно. Однак, для початку багато фахівців рекомендують робити невеликі оптові покупки пакетів, щоб зрозуміти, чи підходить вам компанія - виробник, чи ні, чи підійде дизайн виробу і інше.

 

Також часто компанії замовляють пакети оптом для будь-яких свят. У цьому випадку теж не варто вдаватись до крайнощів, адже свята тривають не довго, а пакети з привітаннями будуть вже не актуальні. Тому перед тим, як замовити партію пакетів, важливо ретельно підрахувати їх кількість, щоб не потрапити в халепу з неактуальною рекламою, поздоровленнями або акціями, надрукованими на пакетах.

 

Пакети з логотипом оптом за низькою ціною

 

Продукція УкрПак допоможе ефективно прорекламувати будь-який бренд, поліпшити імідж підприємства в очах потенційних покупців. Якщо ваш товар потребує якісного просуванні, то придбання упаковки з індивідуальним логотипом - саме те, що потрібно. Її поширення збільшить впізнаваність в кілька разів. Наш завод виробляє тару за спеціальною технологією з використанням надійної, безпечної для людини сировини.

 

Міцний і яскравий пакет являє собою двосторонню вигоду для кінцевого споживача і продавця товарів і послуг. Перший отримує потрібну в побуті річ без зайвих витрат, другий - вигідну рекламу за невеликі гроші. Фірмові пакети з логотипом ми виготовляємо оптом з поліетилену високого тиску. Тільки ця сировина здатна наділити кінцевий виріб необхідними властивостями:

 

достатньою пружністю стінок, що дозволить транспортувати в упаковці будь-які вантажі, у тому числі гострі предмети;

 

м'якістю і відсутністю складок, які можуть значно знизити якість малюнка;

 

довговічністю, адже тільки на міцному пакеті Ваша реклама буде працювати кожен день;

 

насиченістю барв на зображенні, нанесеному методом флексодруку.

 

У разі необхідності наші фахівці із задоволенням допоможуть підготувати макети зображення для друку. Нанести малюнок можна на будь-яку сторону пакетів обраної форми і параметрів.

 

куптии пакети оптом Вигідно купити пакети оптом не для всіх виявляється простим завданням, адже багато компаній, стикаючись з такою необхідністю, не знають, на що звертати увагу, щоб не переплатити і отримати в результаті якісний продукт.

 

Звертайте увагу на досвід роботи компанії. Чим більше термін - тим надійніше фірма.

 

Чи є у компанії власні потужності та обладнання. Без власного виробництва і якісного обладнання виробництво пакетів неможливо грамотно організувати.

 

Вам називають конкретну ціну після спілкування з фахівцями компанії і затвердження замовлення. Якщо ціна часто змінюється, то не варто довіряти такій компанії.

 

Вам надають пробні зразки. Щоб продукт повністю відповідав вашим запитам, перш ніж запустити великий тираж, пробний варіант завжди показують замовнику, щоб переконатися, що виріб повністю відповідає вимогам.

 

УкрПак пропонує купити пакети поліетиленові оптом від виробника з доставкою по Україні. Транспортування здійснюватиметься в регіони за допомогою наших партнерів - логістичних компаній, що спеціалізуються на тих чи інших напрямках. Вибір варіанту доставки узгоджується з вами: вибирається оптимальний варіант за швидкістю доставки і її ціною.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022