+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фірмові поліетиленові пакети з логотипом для вашого магазину

Якщо ви займаєтеся продажем одягу, парфумів, сувенірів, годинників або ювелірних виробів, то фірмовий пакувальний поліетиленовий пакет - необхідний атрибут вашого сервісу. Далеко в минулому залишилися ті часи, коли товар загортали в папір, перев'язували тасьмою і вручали щасливому покупцеві. Тепер упаковка говорить про статус магазину і о ставленні до клієнтів. Кожному з клієнтів подобається виходити з магазину з елегантними і яскравими пакетами, а прийшовши додому діставати з них свої покупки. Причому сам пакет має повинен мати своє обличчя: на ньому може розміщуватися як логотип магазину, так і зображення бренду самого товару.

 

Друк логотипу на пакетах - це частина реклами, про яку багато хто, на жаль, забуває або невдало вибирає для цього компанію-виробника. Щоб отримати кращі умови, вам досить просто замовити пакети оптом в Україні на нашому виробництві. Ви можете надати вже готове технічне замовлення, або наші фахівці допоможуть вам визначитися з дизайном і підкажуть його оптимальні параметри.

 

Які види фірмових пакетів для магазинів найбільш затребувані

 

пакети з логотипом Навіть найпростіші поліетиленові пакети майка легко можна перетворити в фірмові кульки, використовуючи при їх виготовленні нанесення флексодруку логотипу магазину.

 

Особливістю пакетів банан з посиленням є спеціальні укріплені ручки, які називають «рейтер». Завдяки їм кульки стають більш довговічними і міцними, маючи при цьому гарну форму.

 

Без подарункових пакетів з вирубною або петлевою ручкою не обходиться жоден магазин одягу, адже саме речі найчастіше дарують близьким людям, особливо дітям. А підкреслити серйозність подарунка допоможе спеціальний фірмовий пакет-упаковка.

 

Сьогодні складно уявити фірмовий магазин без пакувального пакета з його логотипом. Вони завжди будуть виділяти вас на тлі конкурентів. Поліетиленові кульки зручні для упаковки покупок, подарунків, багажу, продуктів і текстилю при зберіганні. В асортименті «Укрпак» представлені вироби різних форм, кольорів, виконані з якісних безпечних матеріалів. Всі перераховані вище пакети для магазинів з нанесенням друку випускаються у нас. Детальну інформацію про них в знайдете на сторінках нашого сайту, який завжди до ваших послуг.

 

Особливості пакетів з логотипом

 

Відмінними характеристиками цих поліетиленових виробів вважаються:

 

міцність на розтягнення і розрив;

 

стійкість до хімічного впливу;

 

нетоксичність;

 

еластичність, що дозволяє пакувати товари різних конфігурацій;

 

збереження властивостей при низьких температурах;

 

дешевизна;

 

компактність при зберіганні.

 

замовити пакети з логотипом Пакети з логотипом - це найпоширеніша і затребувана упаковка для будь-якого виду продукції і подарунків. У той же час це недорогий спосіб реклами і просування вашої компанії. Завдяки їх використанню вашу рекламу побачить велика кількість людей.

 

Виробництво пакетів з логотипом на нашій фабриці - це самий оптимальний за вартістю і ефективністю спосіб реклами, оскільки ми гарантуємо міцність і довговічність наших виробів, великі можливості для дизайнерських рішень і низьку вартість нанесення фірмового друку.

 

Замовлення пакетів поліетиленових в Україні

 

Наша фірмова пакувальна продукція - це відмінний спосіб розповісти про вашу компанію клієнтам і партнерам в Україні.

 

З огляду на безліч переваг, пакувальні матеріали з поліетилену активно використовуються в багатьох сферах економіки і в побуті. Завдяки нашій продукції ви зможете закрити безліч виробничих питань - від фасування сипучих харчових продуктів до забезпечення надійним засобом для перенесення покупок. До того ж, така упаковка може використовуватися як дешевий, але ефективний рекламний носій.

 

Виробництво УкрПак відкрито для розміщення оптових замовлень на виготовлення пакетів з логотипом та їх дистрибуцію по Україні. Повідомте, які товарні позиції вас цікавлять, і ми надамо розгорнуту інформацію і зразки.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022