+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Друк пакетів з логотипом в Україні - наша спеціалізація

Кожен успішний підприємець для ведення свого бізнесу використовує рекламу. Будь-яка компанія має потребу в популяризації серед потенційних покупців. З цим завданням легко впоратися, замовивши у нас друк пакетів з логотипом.

 

В умовах конкурентної боротьби більшість великих роздрібних мереж, магазинів і фірм набувають таку продукцію у величезній кількості. Це не дивно, адже друк пакетів з логотипом має значні переваги.

 

Чому для реклами вигідно використовувати пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Останнім часом більшість великих компаній, дрібних фірм, готелів, магазинів і т.д. звертаються до нас за виготовленням пакетів з логотипом. Це цілком виправдано, адже звичайна зовнішня реклама коштує дорого, а її ефективність не настільки висока. Зараз підприємці знають, що фірмове зображення на упаковці - це зручно, просто і ефективно. Такий вид реклами вважається найбільш вигідним і доступним.

 

Пакетами користуються тисячі людей щодня. Вони зберігають у них продукти і речі у себе вдома або беруть необхідні предмети з собою. Через це фірмова символіка брендів запам'ятовується не тільки власникам кульків, але і усіма оточуючими. Замовити пакети з логотипом - найефективніший спосіб заявити про себе. Реклама на пакетах має ряд переваг:

 

змушує більшу кількість потенційних споживачів запам'ятати назву або логотип;

 

не вимагає витрат на поширення;

 

має невисоку вартість, тому навіть невеликі фірми можуть собі дозволити замовити у нас пакети з логотипом;

 

здатна залучити нових постійних клієнтів і збільшити продажі;

 

носить тривалий характер за рахунок зносостійкості пакетів;

 

підвищує імідж торгової мережі;

 

доносить інформацію про конкретний продукт;

 

забезпечує кращу впізнаваність бренду.

 

Символіку можна нанести на пакети «майка» або «банан», які ми випускаємо з поліетилену низького або високого тиску. Для наших фірмових пакувальних виробів характерні:

 

оптимальна вантажопідйомність;

 

вологостійкість;

 

оптимальні розміри;

 

герметичність;

 

стійкість до впливів навколишнього середовища.

 

Ми пропонуємо на вибір абсолютно будь-який колір упаковки. Високотехнологічне обладнання, яке ми використовуємо при нанесенні, гарантує тривалий термін служби і чіткість зображення.

 

Розумно замовити друк пакетів з логотипом і назвою вашої фірми, яка дозволить привернути увагу людей в різних ситуаціях:

 

при купівлі вашого товару в магазині;

 

при проведенні акції або презентації;

 

при роздачі пам'ятних подарунків на заході.

 

Замовте пакети з логотипом за оптовими цінами

 

друк пакетів з логотипом Незвичайне і барвисте зображення або оригінальна назва компанії з її рекламним текстом легко запам'ятається будь-якому покупцеві. Термін використання рекламної упаковки залежить від експлуатаційних характеристик. УкрПак випускає свою продукцію за сучасними технологіями, які забезпечують їх зносостійкість і доступну ціну. Нанесення зображення виконується за допомогою якісних матеріалів.

 

Якщо ви збираєтеся замовити пакети з логотипом, то радимо вам звернутися саме до нас. Сотні вдячних клієнтів є нашими постійними замовниками. Причина - в очевидних перевагах:

 

ми гарантуємо низькі ціни;

випускаємо тільки висококласні вироби;

здійснюємо доставку в будь-яке місто нашої країни;

контролюємо весь процес виробництва, слідуючи регламентам і нормам;

виконуємо замовлення точно в строк;

продукція виготовляється досвідченими співробітниками;

ми уважно ставимося до будь-якого замовлення.

 

Якщо ви хочете зробити ваш товар більш продаваним і популярним, то наш завод допоможе вам досягти відмінних результатів. Ми здійснюємо друк пакетів з логотипом якісно і за найкращими цінами, особливо при оптових замовленнях. Оформляйте заявку на велику кількість фірмових пакувальних виробів, і отримаєте від нас персональну знижку.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022