+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові для повсякденного використання

Упаковка товарів має велике значення, і найзручнішим і бюджетним варіантом є поліетиленові пакети. Вони активно використовуються в харчовій і в легкій промисловості, що робиться в інтересах споживача. Основним матеріалом, який використовують виробники при виготовленні, є поліетилен високого та низького тиску.

 

Як правило, виготовлення поліетиленових пакетів здійснюється на основі термопластичних полімерів, які відрізняються міцністю при розтягуванні, еластичністю, а також стійкістю до руйнівної дії органічних кислот і лугів. При цьому матеріал не робить негативного впливу на здоров'я людини.

 

Види поліетиленових пакетів

 

пакети поліетиленові Асортимент поліетиленових пакетів досить різноманітний і відрізняється міцністю і еластичністю. Така тара досить звична для сучасних споживачів і значно полегшує побутове життя. Серед усього розмаїття виділяють такі види поліетиленових пакетів:

 

фасувальні;

 

пакети «майка»;

 

пакети з вирубною ручкою;

 

пакети з петлевою ручкою.

 

Найдешевшим і розповсюдженим варіантом є фасувальні поліетиленові пакети. Вони використовуються для пересипання невеликої кількості сипучих товарів при реалізації. Вони володіють невеликою вантажопідйомністю тому підходять для не тривалого транспортування і для разового використання.

 

Поліетиленовий пакет «майка» відрізняється наявністю двошарової ручки, яка робить транспортування комфортніше. Вони використовуються також для фасування різних товарів і продукції. Даний варіант пакетів досить поширений в магазинах, супермаркетах і навіть в деяких брендових магазинах. На нього дуже легко нанести малюнок або логотип бренду, і він досить бюджетний.

 

поліетиленові пакети з вирубною ручкою Пакети з вирубною ручкою часто використовуються в рекламних цілях, адже на них дуже добре і чітко наноситься малюнок зі збереженням колірної гами. Вантажопідйомність такої тари зазвичай не перевищує трьох кілограм, але ми, як виробники, можемо додатково зміцнити ручки для ще більшої надійності.

 

Поліетиленові пакети з петлевою ручкою дуже схожі своєю будовою з попереднім варіантом. Основною відмінністю є конструкція ручки, яка виготовляється з більш товстого і міцного матеріалу і прикріплюється до загального тіла методом спайки.

 

Поліетиленові пакети відрізняються розмірами, що дозволяє використовувати їх для транспортування або зберігання досить об'ємних речей.

 

Використання поліетиленових пакетів

 

Вибираючи поліетиленовий пакет необхідно відштовхуватися від призначення. Якщо тара передбачає використання для харчової продукції, то вона повинна бути виготовлена з первинної сировини. Поліетиленові пакети з вторинної сировини можуть застосовуватися для фасування побутових відходів, зберігання і транспортування технічних інструментів і господарських матеріалів. Якщо поліетиленовий пакет використовується для зберігання харчової продукції, то необхідно стежити за його цілісністю, адже порушення упаковки може нашкодити товару.

 

Пакети з ПВТ відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Гладкий матеріал, широкі можливості для друку складних малюнків, висока щільність і зносостійкість роблять поліетиленові вироби ідеальним варіантом упаковки. Пакети, які характеризуються зручністю і практичністю, можна використовувати кожен день.

 

Часто на пакети наносять логотипи і фірмову символіку. Така упаковка виконує рекламну функцію і дозволяє цільової аудиторії запам'ятати компанію, пропоновані послуги або продукцію. Завдяки глянсовій поверхні і якісному друкованому шару вироби завжди виглядають стильно, дорого і презентабельно.

 

Висока якість продукції обумовлена наступними факторами:

 

бездоганними характеристиками вихідної сировини;

 

інноваційними технологіями виробництва;

 

кваліфікацією фахівців.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022