+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Вінниця – реклама на пакетах, пакети банан

Сьогодні у Вінниці товаром, що набув найбільшого розповсюдження у побуті людей та місцевій економіці по праву можна вважати поліетиленові пакети. Попит на поліетиленову продукцію постійно зростає, а тому збільшуються і вимоги до неї: вона має бути якісною та відповідати усім ринковим запитам, у першу чергу – це надавати інформацію про компанію.

 

Реклама на пакетах у Вінниці

 

реклама на пакетах ВінницяДля всіх компаній-замовників пакети випускаються з урахуванням їх потреб та побажань. Крім того, інформація, що друкується на пакетах може кардинально різнитися у відповідності до кінцевої мети замовника. Усвідомлюючи той факт, що одним з найуспішніших видів реклами є саме нанесення інформації про себе на поліетиленову продукцію, реклама на пакетах у Вінниці застосовується усіма підприємствами та компаніями. Тому, на сьогоднішній день для компаній з виробництва поліетиленової продукції друк на пакетах став найпопулярнішою та актуальною послугою.

 

Сучасні виробничі цехи та обладнання УкрПак дозволяють випускати поліетиленову продукцію найвищої якості та здійснювати нанесення на неї різномнітних логотипів і зображень. Усі місцеві мережі фірмових магазинів та супермаркетів використовують пакети не лише для упакування товарів, а й з метою активної реклами.

 

Завдяки високій якості поліетиленової продукції у Вінниці пакети від компанії УкрПак характеризуються довгим терміном експлуатації, а не менш якісно виконаний друк логотипів і зображень на них означає, що Ваша реклама на пакетах буде працювати протягом всього цього часу. Як правило, найпоширенішим методом нанесення різноманітних зображень і логотипів у Вінниці є флексодрук, що, поміж іншого, вирізняється своєю недорогою вартістю, високою якістю та мінімальним впливом на екологію і навколишнє середовище. Це найбільш затребуваний спосіб реклами власних брендів, фірм і торгових марок.

 

Пакети банан у Вінниці

 

пакети банан ВінницяНайбільш розповсюдженими пакетами в Україні і, зокрема, у Вінниці стали пакети двох типів – пакети банан та пакети майка. Не дивлячись на те, що пакети майка є більш міцнішими і місткішими, пакети банан у Вінниці є більш презентабельнішими та використовуються, у першу чергу, магазинами взуття та одягу, парфумерними салонами, бутіками, під час проведення різноманітних рекламних компаній, конференцій. За допомогою флексодруку на пакети банан можна нанести яскраві зображення з тональністю до 8 кольорів, що робить поліетиленову продукцію більш привабливою та помітною для оточуючих.

 

Наше виробництво пакетів вирізняється своєю потужністю та здатністю чітко і якісно друкувати найдрібніші деталі необхідних логотипів або зображень. Реклама на пакетах буде дуже яскравою, чіткою і вирізнятиметься серед оточення. Якісна сировина, гарні матеріали, технологічне обладнання та професійні фахівці стають запорукою випуску необхідної продукції високого рівня та гарантують успішність реклами на пакетах. В своїй роботі компанія УкрПак дотримується усіх санітарних норм та стандартів.

 

Вартість замовлення виготовлення реклами на пакетах залежатиме від розміру, кольору, щільності пакету, а також кількості кольорів та сторін друку, розміру необхідного зображення і загального тиражу друку.

 

Для того, аби отримати у Вінниці якісні поліетиленові пакети з рекламою, перш за все, зателефонуйте нашим регіональним менеджерам і зробіть своє замовлення. Наші спеціалісти допоможуть вам визначитись з оптимальним для ваших потреб розміром пакетів банан, з остаточним дизайном зображення на пакеті (логотип, телефони та інше). У визначений термін ви зможете отримати ваш замовлений тираж пакетів у Вінниці.

 

Телефони для замовлення пакетів +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022