+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Недорогі пакети з логотипом оптом в Україні

У сучасних умовах ведення бізнесу фірмові пакети з логотипом набувають популярності, як недорогі і ефективні інструменти реклами. Будучи невід'ємною частиною функціонування багатьох компаній, пакети з фірмовою символікою виступають в ролі своєрідної візитівки, формують імідж успішного і впізнаваного бренду.

 

Компанія УкрПак пропонує купити пакети з логотипом, які обов'язково привернуть увагу оточуючих своїм оригінальним зовнішнім виглядом. Виготовлена індивідуальна продукція з фірмовою символікою - це один з найкращих варіантів рекламного носія. Такі пакети дають можливість заявити про себе, сприяючи впізнаваності бренду і формуючи позитивне сприйняття для його просування серед споживачів.

 

Ключовою перевагою пакетів зі своїм товарним знаком виступає їх невелика ціна. Подібна реклама в порівнянні з альтернативними варіантами обійдеться дешево, хоча охоплює широку аудиторію і дозволяє розраховувати на багаторазове застосування. Так, результати маркетингових досліджень показали, що одна упаковка забезпечує близько 300 переглядів нанесеною на неї інформації.

 

Недорогі пакети з логотипом від УкрПак

 

недорогі пакети з логотипом Наша компанія виготовляє пакети з логотипом, які останнім часом є найбільш популярними в Україні. В УкрПак ви можете замовити їх для різних цілей. Вони широко застосовуються для упаковки і перенесення харчових продуктів, а також для упаковки товарів і подарунків, допомагають захистити вміст від вологи і прямих сонячних променів.

 

УкрПак лідирує в сегменті виробництва поліетиленових пакетів з логотипом. У нас є власні виробничі цеха з новітніми видами обладнання. Ми також маємо досвідчений кваліфікований штат фахівців, перевірених постачальників сировини і власних дизайнерів. Ми виготовляємо як типові їх варіанти, але основний акцент робимо на обслуговування індивідуальних проектів замовників:

 

пакети для реклами товарів і послуг, що надаються компанією-замовником;

 

пакети-майки;

 

кульки з вирубними або петльовими ручками;

 

пакети з флексографічним друком;

 

фасувальні вироби малою і великою місткістю;

 

пакувальну плівку для харчових і нехарчових продуктів.

 

Важливою перевагою рекламної упаковки є її універсальність. Це рішення підходить для підприємств будь-якої сфери діяльності. Серед наших клієнтів - великі мережеві компанії і приватні підприємці. УкрПак пропонує замовити пакети з логотипом і інші вироби з поліетиленового матеріалу за доступними цінами. У нас представлені найрізноманітніші варіанти пакувальної продукції, серед якої кожен може підібрати для себе те, що йому потрібно.

 

Друк логотипів на пакетах в Україні

 

замовити пакети з логотипом оптом в Україні Замовити фірмові пакети, виготовлені з використанням флексодруку, можуть компанії з великим споживанням даної продукції. Зазвичай вони значно дешевше, тому що виготовляються партіями від 10000 штук. На рулони плівки за допомогою спеціальної флексоформи наноситься зображення, після чого плівка запаюється і ріжеться потрібним розміром. Терміни виконання таких замовлень, як правило, починаються від 2-3 тижнів, але на виході ви отримуєте міцну і недорогу продукцію.

 

При формуванні заявки, перш за все, визначитеся з матеріалом і щільністю упаковки під нанесення. Не намагайтеся заощадити на товщині пакета, вибираючи для створення брендових пакетів дешевий поліетилен. Замість очікуваного позитивного ефекту такі вироби можуть кардинально зіпсувати імідж вашої компанії.

 

Важливе значення також має насиченість і довговічність фарб. Ми використовуємо якісні та безпечні склади, а також власну активовану поліетиленову плівку, що забезпечують збереження початкового вигляду фірмових виробів протягом усього рекомендованого періоду їх експлуатації.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022