+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів банан з друком логотипу

Завдяки своїй дешевизні і простоті виготовлення пакети з логотипом набули широкого поширення в Україні. Поліетиленові пакети можуть бути активовані і продаватися під нанесення логотипу при друку малими тиражами або ж, при друку великим тиражем, спочатку здійснюється друк логотипу, а потім зварювання пакетів.

 

Виробництво УкрПак випускає пакети банан з друком флексографічним способом. Дана технологія оптимальна при виготовленні великих тиражів поліетиленових пакетів з логотипом. Серед плюсів технології - висока швидкість друку і досить низька ціна на друк логотипу на поліетиленових пакетах з вирубною ручкою. Цей спосіб оптимальний для великих тиражів, з якими ми і працюємо.

 

Виготовлення пакетів банан з флексодруком логотипу

 

пакети банан При виробництві фірмової упаковки з використанням цього способу логотип друкується на рулон матеріалу ще до безпосередньої зварювання пакету. Друк здійснюється за допомогою спеціальних флексоформ. Однак, на відміну від шовкотрафаретних форм, флексоформи можна використовувати багаторазово. Звертаємо увагу, що для друку одного кольору використовується одна форма.

 

Мінімальний тираж розраховується виходячи з мінімального завантаження сировини в екструдерну машину. Наприклад, для поліетиленових пакетів високого тиску товщина матеріалу коливається у межах від 20 до 100 мікрон, відповідно і мінімальний тираж може становити 6-10 тисяч виробів.

 

Важливо пам'ятати, що пакети банан з логотипом - це не тільки невід'ємний елемент вашого корпоративного стилю, але і рекламна поверхня. 50 відсотків успіху - це грамотне виготовлення дизайну вашого пакета. В першу чергу логотип компанії повинен бути яскравим і мати достатній розмір, щоб його можна було легко помітити. Потім треба пам'ятати, що інформація повинна добре читатися навіть на відстані - не використовуйте дрібних шрифтів. Дуже ефектно виглядають пакети з яскравого кольорового матеріалу або, навпаки, неяскраві, але з яскравим кольоровим надрукованим рекламним зображенням. Загалом, керуйтеся правилом - чим яскравіше, тим ефективніше.

 

Як замовити виготовлення пакетів банан з логотипом

 

виробництво пакетів банан Для початку, вам треба визначитися з розміром пакетів. Оптимальну щільність ви можете вибрати виходячи з навантаження і ваги продукції, для пакування якої здійснюється виготовлення ваших пакетів з логотипом. Це один з найважливіших параметрів ціноутворення, із визначенням якого вам допоможуть наші фахівці з обслуговування клієнтів.

 

Далі потрібно розробити макет, використовуючи, по-можливості, мінімальну кількість кольорів для подальшого друку, так як це знизить вартість пакетів. Потім ви повинні визначитися з кольором матеріалу виходячи з доступних пантонів, та надіслати макет та усі параметри замовлення на нашу пошту. Менеджери відділу продажів швидко виконають розрахунок вашого замовлення, погодивши всі нюанси по ньому.

 

Виробництво пакетів банан з друком логотипу в нашій компанії має ряд переваг, найбільш вагомі з яких, це якість і ціна. Маючи власне виробництво, ми контролюємо якість продукції та маємо «чесне» ціноутворення, бо ми працюємо без посередників та реалізуємо власні вироби напряму.

 

Додаткові послуги, які ми надаємо при замовленні виготовлення пакетів з логотипом:

 

організація доставки по Україні;

розробка (доробка) макетів для поліетиленових пакетів з логотипом;

підбір плівкових матеріалів під конкретну задачу;

виготовлення тестових зразків і проби кольору.

 

Замовляйте з максимальною користю для себе виробництво пакетів банан з друком логотипу в компанії УкрПак.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022