+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Термозбіжна плівка оптом в Україні

Поліетиленова плівка є одним з найбільш популярних пакувальних матеріалів. Завдяки її властивостям продукти харчування і нехарчові товари зберігають свій товарний вигляд. Особливу популярність отримала термозбіжна плівка для упаковки, яку виробляє і поставляє клієнтам в Україні наша компанія. Основною її відмінністю від звичайного поліетилену є те, що вона здатна скорочуватися до розмірів цільового об'єкта. Стиснення матеріалу відбувається під впливом високої температури, а форма продукту, що упаковується, формується після охолодження.

 

У компанії "УкрПак" ви можете замовити термозбіжну плівку оптом. Ми пропонуємо продукцію, яка створюється з високоякісного поліетилену. Представлена термозбіжна плівка відрізняється рядом переваг, але залишається доступною для всіх категорій клієнтів. Замовляючи продукцію (опт), ви не будете переплачувати.

 

Особливості та сфера застосування термозбіжної плівки

 

термозбіжна плівка виробництво З використанням термоусадочної плівки виконують групову та індивідуальну упаковку виробів різних типів. Використовуваний матеріал володіє високими бар'єрними властивостями. Завдяки цьому упаковка дозволяє забезпечити надійний захист товарів від різних негативних впливів навколишнього середовища. Поліетиленова тара забезпечує збільшення терміну придатності та експлуатації зберігаються в ній виробів.

 

Термозбіжна продукція застосовується не тільки в торгівлі, але і на виробничих об'єктах. Основні переваги представленої плівки:

 

Здатність приймати форму вантажу.

 

Оптимальні естетичні показники: термозбіжна продукція є прозорою. Завдяки цьому споживач може бачити, як виглядає той чи інший товар. Прозорість відіграє важливу роль і при контролі збереження вантажів.

 

Висока еластичність і міцність: плівка може використовуватися протягом тривалого часу.

 

Стійкість до старіння: плівки не втрачають своїх властивостей з часом.

 

Легкість використання: плівка максимально проста в застосуванні. За кілька секунд вона щільно облягає товар, захищаючи його від багатьох агресивних впливів.

 

Високий ступінь усадки: упакований товар буде надійно закріплений і зафіксований, тому виробник може бути спокійний за його цілісність і збереження.

 

Безпека і гігієнічність: плівка не виділяє шкідливих речовин. Завдяки цьому вона може контактувати з харчовими продуктами.

 

Важливим фактором на користь представленої продукції є і доступна вартість обладнання для усадки. Холодильні камери коштують відносно недорого. Стати власником обладнання може будь-який підприємець.

 

Зверніть увагу! Плівку випускають у вигляді напіврукава, рукава і полотна. Ширина продукції може регулюватися на екструдерах. Варіюється і щільність плівки. Ви можете замовити продукцію, товщина якої досягає до 300 мкм.

 

Переваги замовлення термозбіжної плівки від Укрпак

 

термозбіжна плівка оптом У нас достатній асортимент термозбіжної продукції. Ви можете замовити оптом ту плівку, яка відповідає всім вашим побажанням, важливість справ і фінансовим можливостям.

 

Компанія УкрПак займається виробництвом і продажем оптом пакувальної термозбіжної плівки, яка поставляється в рулонах в Харкові і по Україні.

 

У нас оптимальна вартість термозбіжних плівок. Вся продукція реалізується нами на максимально вигідних умовах.

 

Наші фахівці допоможуть вам у виборі, зорієнтують в асортименті продукції і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 

Будь-яка плівка (опт) буде привезена вам в найкоротші терміни зручним для вас перевізником.

 

Термозбіжна плівка, що реалізується нами оптом в Україні на вигідних умовах, дозволить вам вирішити безліч завдань і скоротити витрати на пакування.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022