+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети Львів купити оптом за найкращою ціною

Поліетиленові пакети Львів

 

Поліетиленові пакети у Львові можна вигідно купити оптом на виробництві УкрПак за найкращою ціною. Наше підприємство відоме в Україні, як виробництво, яке виготовляє для різних категорій споживачів широкий асортимент найпопулярніших пакувальних виробів. Ми гарантуємо поставки якісних поліетиленових пакетів у Львів і Львівську область.

 

Для вас доступні найрізноманітніші модифікації поліетиленових пакетів, які можуть до того ж відрізнятися за розмірами, кольором плівки, прозорості, товщині. При необхідності ми наносимо друк логотипу. Весь цикл робіт виконується на власному обладнанні, що є запорукою якості що випускаються нами виробів.

 

Поліетиленові пакети у Львові - найпоширеніший варіант упаковки товарів. Для ведення роздрібної торгівлі потрібна велика кількість надійних і недорогих пакувальних виробів. Ми зможемо забезпечити вас цією продукцією, оскільки володіємо достатнім виробничим потенціалом і 10-річним досвідом успішної роботи.

 

Якщо вам потрібно купити поліетиленові пакети у Львові, зателефонуйте нам ☎ 095-556-72-72, 096-556-72-72, 063-556-72-72. Рекомендуємо замовляти відразу кілька позицій пакувальних виробів, які знадобляться вам для ведення торговельної діяльності.

 

Наші менеджери допоможуть оперативно зроблять прорахунок необхідних вам виробів, підкажуть наявність готових поліетиленових кульків на складі. По електронній пошті на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ви завжди можете скинути нам макет зображення для друку на пакетах, і будь-яку іншу важливу інформацію, яка буде необхідна для обробки вашого замовлення і запуску його в виробництва.

 

При необхідності висилаємо зразки продукції, швидко робимо прорахунок по рекомендованим виробам. Мінімальна партія серійних пакетів - від одного мішка, з логотипом - від 10 тисяч штук. Співпрацювати з нами вигідно, адже у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети у Львові.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022