+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан купити за вигідною ціною в Україні

За останні роки обладнання та матеріали, що використовуються для виробництва поліетиленової упаковки, зазнали істотних змін, отримали вдосконалені властивості і більш широку сферу застосування.

 

Сьогодні в компанії «УкрПак» можна купити пакети банан, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, достатньою міцністю, зручністю і можуть бути використані не тільки в торгівлі, а й в побуті та інших сферах людської життєдіяльності.

 

Причини купити пакети банан

 

пакети банан Вироби з поліетилену з вирубною ручкою - це скоріше рекламний пакувальний матеріал, завдання якого підтримувати імідж компанії або магазину. Такий вид фірмової продукції використовується на всіляких виставках або при продажі легкого товару в торгових мережах, що підтримують свій статус.

 

За допомогою флексографічного друку ми наносимо слоган або логотип на вироблену продукцію, що забезпечує широке охоплення потенційної аудиторії і підвищення лояльності споживачів. Надалі подібні пакети можна використовувати для проведення промоакцій або в якості корпоративних подарунків.

 

Головною особливістю техніки на виробництві «УкрПак» є можливість укріплення ручок. Домогтися такого результату дозволяє сучасне обладнання, а також використання спеціального рейтера, виготовленого з високоякісного поліетилену. Він допомагає розподілити вагу товару більш рівномірно і збільшити показник вантажопідйомності.

 

Кріплення поліетиленовою вставки проводиться двома методами. Так, при гарячому зварюванні цей елемент приварюють до ручки зсередини. І хоча на поверхні утворюється невеликий шов, термін експлуатації виробу стає в рази довше. При холодному зварюванні додаткова вставка приклеюється до пакету. При цьому якість нанесеного раніше малюнка або зображення залишається без змін.

 

Асортимент пакетів банан для клієнтів з Україні

 

замовити пакти банан Як правило, пакети виготовляються з ПВТ (поліетилен високого тиску). Після обробки поліетиленові гранули стають досить м'якими, навіть приємними на дотик. Однак міцність цього матеріалу не дуже висока. Завдяки цій особливості ціна такої поліетиленової упаковки більш ніж прийнятна.

 

Наша компанія гарантує широкий асортимент продукції. Пакети з поліетилену можуть відрізнятися:

 

розмірами;

формами;

кольорами;

наявністю принтів.

 

Виготовлення брендованих пакетів з ПВТ є одним з наших профільних напрямів. Завдяки цьому ви отримуєте повний спектр послуг у створенні сувенірно-рекламної упаковки. Ми пропонуємо:

 

Розробку макета. Цим займаються досвідчені дизайнери, передають завдання інженерам виробництва. Отже, всі пропоновані варіанти виробів можуть бути реалізовані з необхідною якістю.

 

Нанесення зображень або тексту, моно- або повнокольоровим друком - в залежності від вимог до продукції.

 

Односторонній або двосторонній друк.

 

Виготовлення вирубних ручок.

 

Чому ціна на пакети банан в «УкрПак» вигідна

 

Наша компанія вже багато років працює на вітчизняному ринку і володіє вагомим досвідом в даній сфері. Ми виробляємо продукцію з високоякісного поліетилену і надаємо можливість купити якісну продукцію, що коштує не дорого. Ви можете замовити виготовлення виробів за певними параметрами, вказавши необхідний розмір, щільність, колір, матеріал плівки і інші характеристики.

 

У списку переваг співпраці з компанією «УкрПак» значаться:

 

висока якість продукції;

дотримання обумовлених термінів;

оперативна доставка;

ціни виробника.

 

Наша мета – створювати в Україні максимально надійну і безпечну упаковку і пропонувати найвигідніші умови співпраці. І в цьому нам допомагають якісні матеріали (ПВТ і інші), професіоналізм персоналу кожного відділу, високоточне автоматизоване устаткування.

 

Якщо ви з України, і вам зараз необхідно купити пакети банан, ми готові зробити вам оптимальну цінову пропозицію.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022