+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом замовити на виробництві

Щоб у свідомості покупця сформувати позитивний образ про виробника і його продукцію, важливо використовувати не тільки рекламу в різних ЗМІ, а й інші можливості. В Україні одна з них – виробництво поліетиленових пакетів з логотипом. Фірмовий знак і багатобарвне зображення допоможуть привернути увагу і зацікавити покупця. Будьте впевнені – продукція, яку пропонує компанія «УкрПак», підвищить впізнаваність бренду і допоможе збільшити продажі.

 

У наш час упаковка є однією з найважливіших частин будь-якої продукції або товару. Залежно від того, в якому саме вигляді подається продукція покупцеві, судять про самого продавця.

 

Особливості пакетів з логотипом

 

пакети з логотипом Упаковка з брендовим зображенням формує торговий імідж. У більшості випадків, друк логотипу здійснюється на поліетиленових пакетах низького або високого тиску. Такі пакети мають ряд істотних переваг, серед яких слід відзначити надійність, міцність, стійкість до розтягування і механічних пошкоджень.

 

Відмінною особливістю ПВТ плівки є те, що вона відмінно сприйнятлива до друку. Нанесене зображення логотипу не розтікається і виходить досить чітким. Для нанесення зображення логотипу на плівку, у нас використовується метод флексографії.

 

Пакети з брендовим зображенням вже давно є ефективним засобом реклами. За доступну ціну Вам вдається отримати результативний і вигідний з фінансової сторони інструмент, який буде вигідний для обох сторін. Для компанії  - це рекламний майданчик, а для клієнта пакет з логотипом стане зручною і приємною упаковкою.

 

Пакети з логотипом активно застосовуються:

 

• Під час продажу продукції різного призначення;

• В процесі проведення презентацій послуги компанії;

• Під час організації рекламних заходів;

• При відкритті салонів і магазинів.

 

В процесі нанесення зображення на пакети використовуються високоякісні фарби відомих виробників. В залежності від побажань клієнта, можуть наноситься як одноколірні, так і багатобарвні зображення.

 

Певний вид поліетиленового пакета має свої області застосування. Наприклад, глянцево-гладкі пакети завдяки своїй міцності відмінно підходять для нанесення повнокольорових малюнків логотипу. Вартість таких пакетів залежить від товщини самого поліетилену, а також використовуваної методики нанесення зображення.

 

ПНД пакети набагато тонше і є відмінним вибором для упаковки різних продуктів і товарів. Пакети ПКД відрізняються хорошою міцністю і глянсовістю, чого вдається досягти завдяки з'єднанню двох видів поліетилену.

 

Пакувальна продукція з поліетилену відрізняється екологічною чистотою. В процесі виробництва застосовується поліетилен низького або високого тиску, завдяки чому виріб має підвищену міцність. Вони можуть витримувати велике навантаження і відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.

 

Одним з достоїнств поліетиленових пакетів є можливість нанести на них зображення і використовувати продукцію в якості рекламного носія. З пакетами кожній людині доводиться стикатися щодня, тому рекламу на них зможуть побачити максимальна кількість людей. Це чудова можливість розширити аудиторію потенційних клієнтів.

 

Якщо вас цікавлять пакети для фасування харчових продуктів і упаковка великих товарів то радимо подивитися пакети-майки. Тих же, кому потрібні пакети підвищеної міцності зацікавлять пакети з вирубаної ручкою.

 

Виготовлення пакетів з логотипом

 

друк пакетів з логотипом Виробництво пакетів з логотипом передбачає використання різних видів друку. Він буває простим і повноколірним, зображення може розташовуватися з одної або з двох сторін. Ми виготовляємо їх на замовлення: пропонується вибрати зображення і написи, так як сучасні технології дозволяють нанести будь-яку друковану інформацію. Індивідуальна розробка дизайну дозволить втілити будь-які креативні ідеї.

 

При виготовленні використовується флексографічний друк, що представляє собою перенесення зображення на плівку, яка на спеціальному обладнанні розрізається на окремі пакети. При цьому вартість продукції порадує оптових замовників - будьте впевнені в компанії УкрПак можна придбати поліетиленові пакети з логотипом дешево.

 

Нашою компанією здійснюється виготовлення фірмової продукції декількох типів:

 

З вирубними ручками – звичний вид виробів, малюнок можна нанести на обидві сторони. Це один з найбільш недорогих рекламних носіїв.

 

З петльовими ручками – місткий і зручний для носіння варіант.

 

Пакети-майки – продукція, незамінна для магазинів, супермаркетів та інших торговельних організацій. З обох сторін можуть бути зроблені малюнки.

 

Вироби з укріпленими ручками підходять для перенесення більшої ваги і служать довше. Міцна продукція сподобається покупцям і стане надійним засобом просування.

 

Поспішайте купити поліетиленові пакети з логотипом на виробництві УкрПак

 

купити пакети з логотипом Поліетиленові пакети з логотипом можна назвати доступним варіантом фірмової упаковки, оскільки виробництво цієї продукції обходиться відносно дешево. Для того щоб пакети були міцними і місткими, ми робимо посилені ручки і донні складки. Як матеріал використовується поліетилен високого тиску. Він не мнеться, а фарба з нього не обсипається. Недорогі поліетиленові пакети з логотипом, випущені на УкрПак, послужать вам хорошу службу, вони відрізняються високою міцністю і якістю виготовлення.

 

Ми здійснюємо оптові продаж фірмової продукції за вигідними цінами як в Харкові, Києві, Львові, Одесі та Дніпрі, так і по всій Україні. Відмінна якість друку допоможе створити належне враження про виробника і посприяє успіху торгівлі. Будемо раді відповісти на питання, що цікавлять, телефонуйте нам.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022