+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети для шин і коліс

Щовесни і восени перед автолюбителями стоїть завдання по зберіганню або перевезенню шин. Кожний водій зацікавлений у збереженні свого майна та у зручності під час шиномонтажу. Для вирішення цих завдань ми пропонуємо пакети і мішки для шин з ПНТ або ПВТ власного виробництва. Причини купити мішки й пакети для коліс:

 

- ви власник автосервісу або шиномонтажної майстерні і вам потрібно якісно обслуговувати клієнтів;

 

- ви ставите перед собою завдання по збереженню і захисту шин від зовнішніх факторів;

 

- ви хочете поліпшити свій сервіс і залучити нових клієнтів.

 

Якщо вам потрібні фірмові пакети для коліс особливого виду, розміру або кольору, ми їх виготовимо оптом під замовлення.

 

Модифікації та область застосування пакетів для шин

 

пакети для шин і коліс Упаковка для шин починає користуватися все більшим попитом. Зберігати колеса або шини в спеціальних поліетиленових мішках не тільки практично, але і економічно вигідно, адже вони будуть захищені від безлічі негативних впливів, що збільшить їх термін служби.

 

Поліетиленові пакети і мішки для шин служать повноцінним захистом від вологи, бруду та інших зовнішніх впливів. Вони повністю вологонепроникні, не потребують чищення або прання, їх легко утилізувати після використання. Крім захисту вмісту, поліетилен допоможе позбавити ваше приміщення від уїдливого запаху гуми, позбавить від пилу і бруду від експлуатованих покришок.

 

Існує кілька видів поліетилену, з яких ми виготовляємо мішки для коліс. Поліетилен низького тиску - жорсткий полімер з високими характеристиками міцності, з ефектом «шелестіння». Через технологічні особливості матеріал виготовляється більш тонким і тільки з первинної сировини. Такий матеріал часто застосовується при виготовленні мішків для шин, він більш доступний, але менш презентабельний і на нього гірше лягає друк фірмового зображення.

 

Поліетилен високого тиску - м'який і еластичний полімер, практично прозорий, глянсовий, що не шурхотить і повністю безпечний для людини. ПВТ виготовляється з первинної і вторинної сировини. Застосовується, якщо потрібно захистити гуму від проколів та при нанесенні високоякісного зображення.

 

Поліетилен середнього тиску складається з суміші ПНТ і ПВТ. Матеріал еластичний і міцний, за характеристиками близький до ПНТ.

 

Колір матеріалу спочатку прозорий (ПВТ) або прозоро-мутний (ПНТ, ПСТ). При виготовленні плівки ми можемо додавати спеціальні барвники, щоб отримати плівку необхідного кольору. Найпопулярніший колір - чорний і білий, але можливе виготовлення пакетів для шин будь-якого забарвлення.

 

Звичайний пакет для коліс виготовляється з відкритим верхом, в плоскому виконанні або з фальцами. На замовлення клієнта, можливе виготовлення пакетів з будь-якими характеристиками і будь-якої форми. На пакувальні вироби може бути нанесено спеціальне тиснення, що запобігає ковзанню при таруванні.

 

Замовити пакети для шин і коліс на виробництві УкрПак

 

пакети для шин з друком логотипу Ми поділяємо пакети для шин за стандартними розмірами в залежності від радіусу автомобільних коліс. Будь-які інші розміри (менше або більше) є нестандартними і виготовляються виключно на замовлення. Це можуть бути: мішки для велосипедних коліс, пакети для зберігання коліс збиральних машин і так далі.

 

Завдяки продукції виробництва УкрПак ви зможете надати своїм клієнтам додатковий сервіс у вигляді мішків для шин, і будьте впевнені, вони вам віддячать своєю прихильністю. Вартість виготовлення пакетів для шин і коліс ви можете уточнити у наших менеджерів. Мінімальна партія для замовлення становить 5000 одиниць товару. Ми обов'язково виготовимо мішки потрібного розміру і організуємо доставку по Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022