+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення пакетів майка з логотипом

Компанія УкрПак виготовляє пакети майка з логотипом за вигідною ціною з доставкою готового замовлення по Україні.

 

Ми свідомо не працюємо в сегменті «найдешевші», тому що: використовуємо первинну сировину і відповідаємо за якість своїх пакувальних виробів. Найчастіше, коли хочуть купити пакети майка в Україні, зупиняються на поліетилені низького тиску (ПНТ). Це найбільш міцна полімерна плівка, що володіє високою щільністю незважаючи на прозорість. У нас можна купити майки з нанесенням логотипу і навіть окремо замовити дизайнерам розробку власне логотипу і фірмового стилю - якщо таких поки немає.

 

У нас ви можете придбати пакети майка оптом (великими і середніми партіями), без друку або з ним (використовуємо флексографію), будь-якого кольору.

 

Де використовують пакети майка з логотипом

 

пакети майка з логотипом Наше підприємство виготовляє самі різноманітні пакувальні вироби. Широке поширення фірмових пакетів майка обумовлено:

 

економічністю (малі витрати сировини на одиницю продукції);

 

міцністю - при використанні якісної сировини високої щільності, пакет «майка» в залежності від розміру витримує товари масою від 5 до 25 кг;

 

місткістю завдяки особливій конструкції і наявності фальців - бічних складок;

 

зручним розподілом ваги по руці;

 

малими термінами виробництва;

 

універсальністю - пакети даного типу застосовуються для упаковки всіх типів товарів, і найкращим чином підходять для транспортування речей, що розрізняються за розмірами і конфігурацією.

 

Застосовуються пакети даного типу, головним чином, в якості підтримки продажів і як нагадування про бренд існуючим клієнтам. Крім логотипу, на пакетах майках доцільно друкувати коротку довідкову інформацію - адрес і телефони магазинів.

 

Переваги купівлі пакетів майка з логотипом

 

замовити пакети з логотипом Замовляючи тираж фірмових пакетів типу «майка» в «УкрПак», ви отримуєте:

 

- супровід замовлення персональним менеджером;

 

- індивідуальний розрахунок ціни кожного замовлення;

 

- розробку дизайну зображення з нуля, або доведення готового макету;

 

- розрахунок оптимальної площі друкованого відбитка;

 

- виробництво тиражу точно в призначений термін з нанесенням зображення методом флексографії;

 

- зовнішню і внутрішню упаковку готових пакетів за бажанням замовника.

 

Якщо ви хочете, щоб "майки" були максимально міцними, то ваш вибір - 100% ПНТ; якщо ні – то ми використовуємо ПВТ. Чим більше розмір пакета - тим товще використовується плівка і тим вище межа вантажопідйомності. Недолік ПНТ - легко мнеться. Його можна усунути, якщо вміло підібрати полімерну сировину, задати вірну товщину плівки і розробити дизайн, який підходить під матеріал.

 

"Майки" з ПНТ можна робити тонше, але це збільшує вимоги до макету при друку. Так, якщо ви вирішили надрукувати фірмове зображення на пакетах майка, то товщина ПНТ плівки, для отримання якісного друкованого відбитка, повинна становити не менше 20 мкм. Тонкі плівки, як основа (база) під нанесення, напівпрозорі і тому нанесене зображення буде, висловлюючись доступною мовою, бляклим і тьмяним.

 

Кваліфікація наших друкарів і можливості устаткування дозволяють без особливих ризиків здійснювати друк кольорового логотипу на пакетах-майках.

 

З нами ви можете повністю забезпечити свій бізнес якісними і представницькими пакетами-майками - з комфортом і на реально вигідних умовах. До ваших послуг не лише наші цехи, а й менеджери, дизайнери і служба доставки. Це дозволить вам заощадити час і навіть не приїжджати в наш офіс і цех: ми гарантуємо, що пакети майка з логотипом будуть виглядати чудово.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022