+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Де виготовляються пакети для шин

Транспортування, зберігання, а також реалізація шин передбачає наявність спеціальних пакетів. При транспортуванні і зберіганні пакувальна продукція для автомобільних шин дозволяє захистити їх від забруднень. При реалізації даної категорії товару спеціальні пакети стануть приємним бонусом для покупця, оскільки він також зацікавлений в пакувальної продукції для зберігання шин в майбутньому. Кліматичні умови нашої країни припускають наявність двох комплектів шин, тому пакети актуальні для кожного автолюбителя.

 

Торгово-виробнича компанія «УкрПак» вже майже 10 років виробляє і реалізує якісні пакети для шин. Ми можемо для вас виготовити пакувальну продукцію для шин різного діаметру, що не перевищує 20 дюймів. Наші пакети не тільки здатні забезпечити збереження товарного вигляду продукції і її первинних характеристик, але і стануть своєрідною візитною карткою вашої компанії. Нанесений на пакувальну продукцію логотип фірми також є рекламним інструментом, який здатний поширити інформацію про вашу діяльність.

 

Особливості пакетів для шин від виробника УкрПак

 

пакети для шин Пакети, призначені для зберігання і транспортування шин, виготовляються компанією «УкрПак» з високоякісних матеріалів на сучасному обладнанні. Наша продукція характеризується високою міцністю і стійкістю зображення. Також до переваг пропонованої нами пакувальної продукції можна віднести наступні:

 

доступна вартість,

стильний дизайн,

герметичність,

висока зносостійкість,

здатність перешкоджати поширенню запаху гуми,

простота утилізації після закінчення терміну використання.

 

Конструкція пакувальної продукції для шин, що виготовляється нашою компанією, забезпечує комфорт її використання. Передбачені складки в пакетах дають можливість збільшення внутрішнього обсягу, що дозволяє без особливих зусиль поміщати в них шини відповідного розміру.

 

Сьогодні в асортименті продукції торгово-виробничої компанії «УкрПак» ви можете побачити найрізноманітнішу упаковку для гумової продукції. Ми працюємо під замовлення та здатні задовольнити потреби в пакувальної продукції кожного нашого клієнта. При виробництві пакетів для шин використовується зазвичай поліетилен низького тиску, вироби з якого характеризуються високою міцністю. Цей різновид пакувальної продукції, як правило, має білий колір, який кращий для зберігання виробів з гуми.

 

Замовити виготовлення пакетів для шин у безпосереднього виробника

 

замовити пакети для шин Вибирайте якісні пакувальні матеріали виробництва «УкрПак» і скористайтеся всіма їх перевагами. Зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики пакувальної продукції характеризує кожну компанію і є невід'ємною складовою іміджу. Наші  пакети високої якості з нанесеними логотипами стануть свідченням високого статусу вашої організації. Клієнти завжди звертають увагу, як саме презентується продукція або послуга.

 

Якість і презентабельний зовнішній вигляд наших пакетів обов'язково нададуть позитивний вплив на імідж вашої компанії. Сьогодні ми готові запропонувати замовникам не тільки різні за розмірами пакети, призначені для зберігання шин, але і вибір щільності поліетилену. Ви можете замовити вироби з товщиною від 18 мкм, а товщина в 20 -25 мкм дозволяє абсолютно надійно використовувати ці пакувальні матеріали.

 

Ми готові працювати з малими і великими тиражами, термін виконання замовлення з кожним клієнтом обговорюється індивідуально. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання, забезпечуючи бездоганну якість продукції та суворе дотримання термінів її готовності.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022