+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з вирубною ручкою типу «банан» і друком логотипу

Поліетиленова упаковка затребувана в житті більшості людей і Україні. Пакети з вирубною ручкою з логотипом використовують супермаркети, бутики, аптеки для транспортування і зберігання своєї фірмової продукції, різні компанії - для сувенірної продукції і рекламних матеріалів.

 

Такі пакети приваблюють не тільки презентабельним зовнішнім виглядом, але і надійною, а також зручною ручкою, яка не розтягується при великій вазі і зменшує навантаження на руку.

 

Особливості виготовлення пакетів банан

 

пакети банан з логотипом Основна особливість представлених пакетів - овальна ручка, що нагадує банан. Пакувальні вироби цієї модифікації у нас можуть виготовлятися з поліетилену низького, високого або середнього тиску. Найпоширенішими є вироби з поліетиленової плівки ПВТ низької щільності.

 

Щоб домогтися високої міцності виробів, ручки пакетів банан підсилюються рейтером - спеціальною вставкою всередині пакету з більш міцного поліетилену. Це стосується пакетів з плівки ПВТ будь-якої щільності. Якщо ручки упаковки не посилити, то максимально допустимий вантаж, який зможе витримати пакет, - 2-5 кілограм. Рейтер дозволяє збільшити цей показник до 15-20 кілограм.

 

Для зчеплення рейтера з пакетом типу «банан» використовують методи:

 

приварювання (гарячим зварюванням);

 

приклеювання (холодним склеюванням).

 

Приварка є більш надійним методом, в порівнянні з приклеюванням. Причина цього - рейтер приварюється до плівки, тому відокремити їх стає неможливим.

 

Для збільшення місткості передбачена спеціальна складка на дні. У розвороті вона може становити до 12 сантиметрів.

 

Пакети ПВТ з вирубною ручкою з логотипом виступають ефективними носіями реклами завдяки неповторній якості і красивому дизайну з глянцевим ефектом. Також це стосується і виробів з поліетилену середнього тиску, що поєднують в собі високу міцність і ефект глянцю. Ці пакети банан не шарудять. Вони м'які і тактильно приємні, на них можна нанести будь-яке зображення або текст, які збережуться в первозданному вигляді протягом всього експлуатаційного ресурсу пакета.

 

Виробничий процес, а також друк на пакетах, передбачає кілька етапів:

 

видув рукава плівки необхідних параметрів (товщини, ширини) за допомогою екструзії;

 

флексографічний друк будь-якої інформації;

 

намотування плівки на бобіну;

 

вирубку ручок, посилення їх рейтером, закладку донної складки, зварювання бічних швів;

 

упаковку готової продукції.

 

Пакети банан за індивідуальним замовленням від компанії «УкрПак»

 

замовити пакети банан Наша компанія пропонує комплексні послуги:

 

консультанти «УкрПак допоможуть підібрати матеріал і розміри пакетів банан відповідно до ваших вимог щодо її використання;

 

в штаті компанії працюють талановиті дизайнери. Вони розроблять індивідуальний макет пакувальних виробів для ефективної реклами і формування позитивного іміджу вашої продукції;

 

у нас сучасне виробництво, що дозволяє створювати якісну упаковку з прийнятною вартістю. Терміни виготовлення продукції - 2-4 тижні;

 

ми працюємо з великим і дрібним оптом.

 

Транспортування замовлення в інші регіони можливе із залученням кур'єрських компаній.

 

Фірмова символіка вважається важливим елементом ділового іміджу кожної організації. Відмінним виходом із ситуації стане замовлення поліетиленових пакетів з логотипом. Звертайтеся, будемо раді бачити вас в числі постійних замовників, для яких передбачена гнучка система знижок. Для докладної консультації звертайтеся до фахівців «УкрПак» за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022