+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка з логотипом на замовлення

Пакети майка застосовуються для упаковки, розфасовки і перенесення продовольчих і господарських товарів, куплених в магазинах, супермаркетах, універмагах, продуктових і овочевих крамницях, пекарнях, на ринках, а також магазинах будівельних матеріалів, побутової хімії, одягу та взуття. Назву «майка» вони отримали за оригінальний вид ручок. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНТ) - міцного матеріалу. Придбати їх на замовлення дуже зручно і вигідно на виробництві УкрПак.

 

Особливості пакетів майка

 

пакети майка Сферою застосування цих популярних поліетиленових кульків є пакування продуктів у магазинах, продаж промислових товарів. Їх використовують також магазини косметики і парфумерії, аптеки, організатори корпоративних заходів (конференцій, виставок, семінарів). До особливостей цієї пакувальної продукції слід віднести:

 

гладку напівпрозору поверхню;

 

міцність - вантажопідйомність від 3 до 25 кг в залежності від розміру і щільності;

 

місткість за рахунок бічних фальців;

 

незначну вагу;

 

вони не розтягуються і не деформуються - підходять для перенесення важких речей;

 

мають низький рівень опору ударам - при проколі можливий сильний розрив.

 

Бічні фальци пакетів майка забезпечують розкриття пакетів в ширину. Фальци стандартних розмірів зазвичай дорівнюють половині ширини пакета. Можливо зробити фальци інших розмірів, що узгоджується попередньо.

 

Друк на пакетах майка

 

пакети майка з друком За бажанням замовника ми здійснюємо друк на пакетах-майках від виробника від 1 до 4 кольорів по пантону в залежності від розміру пакета. Реклама на упаковці підвищує впізнаваність бренду.

 

Пропонуємо нанесення друку логотипу або малюнка. Для друку логотипу ви надаєте макет в форматах Corel, Corel Adobe Illustrator з розширенням AI, CDR, jpg, png. При відсутності макета наші дизайнери можуть його розробити самі. Дизайнер розробляє макет до затвердження його замовником. З моменту затвердження макету - термін виготовлення флексоформи - 3-5 робочих днів. Вартість послуги розробки макету з нуля обмовляється окремо. Термін виготовлення з моменту оплати рахунку і затвердження макета - 3-4 тижні з друком, без друку - 7-10 днів. Фотографії на пакети майка не наносимо.

 

Для кожного кольору з кожного боку робиться одна флексоформа. Метод друку - тільки флексографія. Поверхня пакета - гладка або з тисненням, за замовчуванням - гладка поверхня. Максимальна кількість кольорів, які друкуються, дорівнює 4 (в сумі з 2-х сторін), тобто друкуємо максимально 4 + 0, 3 + 1, 2 + 2. Друк виконується пантонами (пантон - це стандартизована система підбору кольору).

 

Що необхідно знати при замовленні пакетів майка

 

Продукція може виготовляться за типовими та індивідуальними розмірами. Щільність зазвичай находиться у межах  від 14 до 35 мікрон. Нанесення друку (одностороннє або двостороннє) – використовується метод флексографії. На вартість значний плив має тираж: чим більше обсяг замовлення, тим дешевше обходиться один пакет.

 

На кожному етапі виробництва виробів неминучий технологічний брак при налагодженні обладнання, тому продукція виготовляється із запасом. Від кількості вибракуваних виробів залежить кінцеве число пакетів майка. Максимально передбачене відхилення становить ± 10%.

 

Компанія УкрПак пропонує купити поліетиленові пакети майка на замовлення оптом від виробника з нанесенням логотипу. Розмір пакетів - на вибір за бажанням замовника: від маленьких, до великих кульків. Ми контролюємо якість нашої продукції на кожному етапі виробництва. Вантажопідйомність, щільність і розміри необхідних вам виробів ви можете узгодити з нашими фахівцями.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022