+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Купити поліетиленові мішки для пелет недорого

Сьогодні на ринку представлено безліч виробів з поліетилену, здатних спростити як життя звичайної людини, так і роботу великих компаній. У цьому списку особливе місце займають мішки з поліетилену, які завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями активно використовуються для упаковки товарів, в тому числі і пелет, які виготовляються в Україні в промислових масштабах.

 

Ви можете купити поліетиленові мішки для упаковки пелет зовсім недорого в компанії УкрПак завдяки тому, що ми є виробником з оптимальним технологічним циклом і високою якістю обслуговування оптових замовників.

 

Мішки для пелет - оптимальний варіант упаковки

 

мішки для пелет Продукція з поліетилену все частіше застосовується в різних областях. Це обумовлено якостями самого матеріалу. Він вважається універсальним і відрізняється підвищеною міцністю, зносостійкість і високими технічними характеристиками. Мішки поліетиленові для упаковки пелет мають:

 

- невелику вагу;

 

- механічну і ударну міцність;

 

- водостійкість;

 

- стійкість до вигинів і заломів;

 

- стійкість до ерозії, перепадів температури, впливу сонячних променів і хімічних реагентів;

 

- зносостійкість;

 

- оптимальну вартість.

 

Використання поліетиленової плівки дає можливість для нанесення друку реклами на поверхні пакувальних виробів. Мішки для пелет популярні серед великих компаній, малого бізнесу та промислових виробництв. Вони дуже зручні для фасування, зберігання та продажу пелет.

 

Причини купити поліетиленові мішки для пелет на нашому виробництві

 

купити мішки для пелет Компанія УкрПак довгий час працювала над удосконаленням пакувальної продукції, що зараз використовується багатьма українськими споживачами. Завдяки новітнім розробкам і сучасному обладнанню, ми домоглися дивних результатів і сьогодні пропонуємо купити поліетиленові мішки високої якості будь-якого розміру з унікальним дизайном.

 

У своїй роботі ми застосовуємо як первинну, так і вторинну сировину, створюючи продукцію різної щільності для будь-яких потреб споживача. Друга категорія товарів практично не відрізняється за показниками надійності і довговічності, проте обходиться в рази дешевше, що робить поліетиленові мішки доступними всім замовникам.

 

Компанія УкрПак пропонує всім бажаючим купити поліетиленові мішки будь-яких видів і будь-якої щільності, з можливістю друку реклами. Продукція, що випускається на нашому виробництві, має наступні незаперечні переваги:

 

компактні розміри і малу вагу;

 

підвищену міцність;

 

стійкість до механічних пошкоджень, пилу і вологи;

 

зручність експлуатації.

 

На окрему увагу заслуговує низька ціна, яка дозволяє придбати упаковку для пелет зі значною економією.

 

Чому мішки для пелет найвигідніше купити в УкрПак:

 

- ми багато років є лідерами на ринку;

 

- маємо сотні задоволених клієнтів, які стали нашими постійними замовниками;

 

- гарантуємо найкращі умови;

 

- використовуємо тільки якісну сировину при виробництві;

 

- виконуємо замовлення точно в обумовлені терміни;

 

- здійснюємо доставку в будь-який регіон України.

 

Ще одна унікальна пропозиція від компанії УкрПак - можливість купити поліетиленові мішки, виготовлені за індивідуальними параметрами. Вам потрібно лише визначитися з поставленими цілями і назвати потрібні характеристики: розміри і обсяг, колір, вантажопідйомність і т.д.

 

Наші клієнти отримують впевненість у високій якості придбаної продукції, своєчасну поставку замовлених мішків для пелет, ціни виробника, ввічливе обслуговування та індивідуальний підхід.

 

Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію, дадуть відповіді на питання і своєчасно оброблять ваші замовлення.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022