+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові, ціна пакетів з логотипом

Поліетиленові пакети отримали повсюдну популярність. Вони стали невід'ємним елементом в роботі магазинів, супермаркетів, для проведення різних презентацій, виставок та інших заходів.

 

В умовах сучасної конкуренції кожній компанії доводиться замислюватися над способами ефективного просування та реклами своїх послуг або товарів. Одним з найпопулярніших способів реклами сьогодні стали поліетиленові пакети з логотипом завдяки поєднанню економічності, ефективності реклами і практичної користі.

 

Пакети поліетиленові та їх виробництво

 

виробництво поліетиленових пакетів Для покупців нашої компанії забезпечуються сучасні стандарти випуску поліетиленових пакетів. У своїй роботі ми прагнемо забезпечити комплекс переваг для кожного проекту - ідеальна якість поліетилену, індивідуальний підхід до замовлення і лояльність цінової політики. При необхідності наші фахівці зможуть впоратися з максимальним об'ємом виробництва будь-якої складності в гранично стислі терміни.

 

Виготовлення поліетиленових пакетів є досить трудомістким виробництвом, для якого необхідно високотехнологічне обладнання, професійний підхід, якісна сировина, дотримання діючих стандартів і врахування маси нюансів. Пакет з логотипом дарує можливість зробити бренд впізнаваним і популярним, допомагає заявити про себе потенційним покупцям і діловим партнерам, без необхідності значних витрат на інші види реклами. Пакети з елементами фірмового стилю дозволяють практично і стильно упаковувати продукцію вашої компанії.

 

Пакети з логотипом давно відомі як ефективний і доступний спосіб реклами, що не втрачаючи свою актуальність з роками, а при якісному і стильному виконанні вони часом стають і елементом повсякденного образу людини. Для пакувального пакета можливе нанесення фірмового знака, логотипа, контактів або малюнка компанії. Упаковка широко поширена в роботі офісів, магазинів, видавничих будинків і представників інших сфер.

 

Багато магазинів пропонують свою продукцію у фірмових пакетах з логотипом. Вони зарекомендували себе як стильна, практична упаковка, з низькою собівартістю і ефективною рекламою. Міцний шов і зручні ручки роблять такі пакети відмінним способом упаковки товарів для магазинів, виробників, торгових мереж, видавничих будинків і інших сфер.

 

Професіонали нашої команди допоможуть з вибором бажаних рішень, індивідуальних для кожного проекту. Подаруйте собі впевненість в сучасних стандартах оперативного і надійного виробництва пакетів, завдяки допомозі нашої компанії - одного з лідерів сучасного ринку поліетиленової продукції України.

 

Пакети з логотипом за низькою ціною

 

пакети з логотипом У роботі нашої команди одним із пріоритетних напрямків стало виробництво пакетів з логотипом - ексклюзивні, стильні рішення для фірмової упаковки, що робить ваш бренд і послуги більш впізнаваним для широкої цільової аудиторії. Для виробництва пакетів з логотипом зазвичай використовується поліетилен високого тиску.

 

Брендовані пакети (з логотипом) зарекомендували себе як ефективна і доступна реклама. На вартість одиниці продукції впливають розмір пакета, замовлений тираж і його щільність. Ефективне рішення для магазинів, супермаркетів, організаторів виставок, презентацій та багатьох інших сфер діяльності.

 

Якісні пакети з логотипом стають з кожним днем більш доступними. Недорогі пакети стали ефективним рекламним носієм. Навіть невеликі компанії і підприємства можуть дозволити собі замовлення виробництва рекламних пакетів на УкрПак - витрати на ефективну рекламу швидко окупаються і сприяють швидкому просуванню бренду. Статистика підтверджує, що все більше компаній і бізнесменів звертають увагу на можливості виробництва пакетів з логотипом.

 

У своїй роботі ми прагнемо забезпечити вигідне для клієнтів співвідношення ціни і якості, доступності та ефективності реклами на пакетах. Нами використовуються європейські фарби, оптова закупівля витратних матеріалів, робота з «первинним» поліетиленом, контроль якості на кожному етапі виробництва, професійні фахівці і сучасне обладнання.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022