+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Якісні пакети з поліетилену з вирубною ручкою і друком логотипу

Поліетиленові пакети з вирубною ручкою відрізняються презентабельністю та відмінними показниками якості. Пакети мають гладку поверхню, на них можна нанести будь-який малюнок, в тому числі корпоративну символіку. Такі фірмові пакувальні вироби стануть чудовою рекламою для будь-якої компанії. Їх можна використовувати для того, щоб упаковувати в них подарунки для клієнтів та співробітників з нагоди різних святкових дат.

 

Для випуску гнучкої фірмової упаковки зазвичай використовується поліетиленова плівка високого тиску (ПНТ-кульки з вирубними ручками замовляють не так часто). Вибір певного виду сировини залежить від призначення і умов застосування готової продукції. Пакети банан, виробництво яких здійснює компанія УкрПак, характеризуються високими показниками водонепроникності і надійно захищають товари від проникнення вологи.

 

Особливості, притаманні для пакетів банан з друком логотипу

 

пакети банан При виборі варіанту пакувальної продукції зверніть увагу на те, що пакети з поліетилену з вирубною ручкою не є одноразовими, їх можна використовувати постійно. Незважаючи на те, що вони мають добре продуману конструкцію, за міцністю пакети банан дещо поступаються пакетам типу "майка". Для їх виготовлення ми використовуємо найсучасніше обладнання, що також впливає на їх міцність. Ручки пакетів міцні на розтягнення, цим він вигідно відрізняється від багатьох інших моделей. З такими пакетами не соромно з’явитися у будь-який обстановці, бо вони виглядають вельми презентабельно.

 

Придбання і використання пакетів банан з якісної поліетиленової плівки – це відмінний спосіб підкреслити унікальний корпоративний стиль. Їх можна придбати і для особистого використання, і для упаковки товарів, і для роздачі подарунків під час масових заходів. Ними можуть скористатися магазини фірмового одягу, електроніки, побутових приладів. Також даним способом виготовляються фірмові пакувальні вироби для аптечних мереж.

 

Для того, щоб нанести на пакети логотипи замовника, ми використовуємо флексодрук. Це швидкий спосіб «покраски» поліетиленової плівки, що використовується при виготовленні пакетів. Дизайн зображення, що буде друкуватися, погоджується заздалегідь, бо це дуже важливий аспект, що буде впливати на сприйняття вашої компанії клієнтами.

 

пакети з вирубною ручкою Пакети з вирубною ручкою і логотипом компанії – це дуже вдалий і досить недорогий спосіб реклами. Пакети даного типу бувають різних розмірів, кольорів і щільності. Вони мають досить презентабельний зовнішній вигляд. Пакети з вирубною ручкою можуть витримати до 10 кг, але все ж необхідно звернути увагу на щільність. Від неї залежить і ціна таких пакетів: вироби з плівки 50 мкм будуть коштувати дешевше ніж 70 мкм.

  

Купити поліетиленові пакети банан з логотипом

 

Вартість пакувальної продукції, яку ми виготовляємо під замовлення, не дуже велика, тому нашою комерційною пропозицією можуть скористатися і невеликі магазини, які прагнуть привернути увагу клієнтів і прорекламувати свою продукцію, не витративши на це багато грошей. Якщо ви хочете купити пакети з вирубною ручкою недорого - то найвигідніше замовляти більш великий тираж, так як в такому випадку ціна одного пакета буде значно нижче.

 

Наше виробництво виготовляє та поставляє оптовим замовникам пакети банан за прийнятними цінами на вигідних для клієнта умовах. Зробіть у нас замовлення, і ви можете розраховувати на виготовлення продукції з урахуванням всіх необхідних вимог. Для того, щоб обговорити подробиці угоди, зв'яжіться з нашими менеджерами, які нададуть вам необхідні консультації та виконають прорахунки різних варіантів замовлення.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022