+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво поліетиленових пакетів

Вироби із поліетилену активно використовуються у великих супермаркетах, магазинах, торгівельних центрах. Тут можна зустріти пакети з логотипом та без нього. На касі будь-якого супермаркету покупцеві пропонують дешевий пакет майку, або брендовий пакет з вирубною ручкою Затребуваність поліетиленових пакетів у всіх сферах життєдіяльності стала причиною відкриття великої кількості фірм по їх виробництву.

 

поліетиленові пакети Більшість вітчизняних компаній працюють уже з готовими поліетиленовими виробами. Такі компанії купують у виробників партію пакетів і наносять на них зображення, або ж замовляють готову поліетиленову плівку. Найкраще купувати поліетиленові пакети безпосередньо у надійних виробників, наприклад в компанії УкрПак.

 

Виробництво пакетів

 

Компанія УкрПак відрізняється наявністю виробництва повного циклу. Наш парк обладнаний екструдерами для виготовлення поліетиленової плівки, сучасними флексографічними апаратами, пакеторобними машинами, вирубними пресами, різноманітним допоміжними пристроями. За допомогою цього обладнання можливе виробництво якісних пакетів з полімерної сировини.

 

Сировиною для виготовлення пакетів залишається поліетиленові гранули. Ми працюємо з високоякісним ПНТ та ПВТ поліетиленом. Полімерні гранули завантажуються у спеціальний відсік екструдера, де вони нагріваються і перетворюються в однорідну масу. До поліетилену також додають барвники та добавки, які покращують властивості поліетиленової плівки. Гомогенна маса проходить через спеціальний отвір, що формує поліетиленовий рукав, нагнітається повітря для роздуву плівки.

 

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти поліетиленову плівку різної товщини. Все залежить від моделі пакетів, що виготовляються. Наприклад, товщина пакету майка може бути 12 мкм, 18 мкм, 20 мкм, 22 мкм, 25 мкм, 35 мкм. Товщина пакетів банан значно більша – в середньому 50 мкм (вибирається на замовлення клієнта). Це важливий параметр, що впливає на міцність пакетів та їх вартість.

 

Виробництво поліетиленових пакетів тісто пов’язане з нанесенням логотипу фірми на пакет. Зображення друкують за допомогою флексографічного апарату. Він дозволяє за короткий час надрукувати оптове замовлення пакетів. Це не тільки зручно, але й економічно вигідно.

 

Флексодрукарська машина за звичай друкує зображення, що складається з 4-х кольорів одночасно. Це дає можливість виготовити яскраві поліетиленові пакети з повнокольоровим зображенням. На поліетилен зображення наносять екологічно чистою фарбою на спиртовій основі. Фарба потрапляє спочатку на флексографічне кліше, а вже потім на поліетиленову плівку. Гнучкі флексоформи дозволяють наносити зображення на будь-які матеріали.

 

виробництво поліетиленових пакетів Після того як логотип було надруковано, поліетиленову плівку відправляють у машину для формування пакетів, де плівку розрізають та запаюють за допомогою спеціальних пристроїв.

 

Поліетиленові пакети

 

Поліетиленові пакети можуть бути з ручками та без них. Наприклад, пакети банан можуть виготовлятись з укріпленими ручками, тоді як у фасувальних пакетів ручки не передбачені. У пакетах майка ручки формуються за допомогою вирубного пресу.

 

Компанія УкрПак пропонує вигідні ціни на всю лінійку поліетиленових виробів. Виробництво пакетів – наш пріоритетний напрямок. Виробничий комплекс УкрПак виготовляє поліетиленові пакети з логотипом та без нього таких типів: «майка», «банан», фасувальні пакети. Ви можете замовити партію пакетів з фірмовим логотипом по привабливим цінам. Для замовлення зверніться до нашого менеджера за телефоном. Доставляємо пакети в будь-яке місто України.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022