+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Універсальні пакети майка в Україні за низькою ціною

Пакети майка в УкрПак - одна з основних виробничих позицій. Ми спеціалізуємося на випуску поліетиленових пакетів вже не перший рік. За цей час ми заслужили серед своїх клієнтів репутацію надійного і відповідального партнера. Наше обладнання проходить постійні настройки і доопрацювання, щоб якість продукції, що випускається було на висоті. Сучасні технології і налагоджений виробничий процес дозволяють скоротити термін виробництва в кілька разів. А перевірені поставки сировини мінімізують відсоток браку.

 

Ми реалізуємо пакети майка великим і дрібним оптом в різних розмірах і кольорах, а також наносимо фірмовий логотип замовника на поверхню плівки при виготовленні цих поліетиленових кульків.

 

Універсальні властивості пакетів майка

 

пакети майка Основними клієнтами по даній товарній позиції є компанії сфери торгівлі і доставки. Адже дуже важливо, щоб покупки мали якісне обрамлення у вигляді міцної і надійної тари, транспортувати, в якій куплений товар буде не складно. Місткість цих кульків за рахунок бічних складок досить велика, а значить скласти в них можна різноманітні за розміром об'єкти.

 

Пакети з поліетилену низького тиску - це один з найсучасніших і популярних видів упаковки різної продукції. Вони активно застосовуються в сфері торгівлі, на виробництві і в побуті. Саме така упаковка найкраще підходить підприємствам, що працюють в сфері роздрібної торгівлі. Такі пакети майка регулярно закуповують ресторани, різні торгові майданчики, готелі, харчові виробництва і т.д.

 

Крім своїх безпосередніх функцій, пакети майка є ефективним і недорогим носієм друкованої реклами. Для цього на них наносять логотип компанії, слоган і будь-яку іншу рекламну інформацію. Завдяки тому, що пакети низького тиску розраховані на багаторазове застосування, така реклама вважається дуже вигідною і допомагає значно знизити фінансові витрати.

 

Пакети майка від УкрПак відрізняються високою якістю і стійкістю до зовнішніх механічних впливів, а також до проникнення вологи, бруду і пилу. Це властивість дозволяє часто використовувати подібні пакети при транспортуванні товарів і зберігати якість і експлуатаційні характеристики продукції, що перевозиться.

 

Завдяки міцним ручкам пакети майка зручно брати з собою в поїздки. Вони практично не займають місця і дуже мало важать. При цьому відрізняються високою щільністю і міцністю. Використовувати таку упаковку можна в будь-який час року при будь-яких погодних умовах. Кульки при цьому не порвуться і не деформуються.

 

Замовити пакети майка в Україні за низькою ціною

 

замовити пакети майка Купити у нас надійну тару для вашої продукції легко: достатньо оформити замовлення через сайт або у фахівця по телефону. Ми зробимо розрахунок в найкоротші терміни, а наша вигідна цінова пропозиція вас приємно здивує. Ми приймаємо різні форми оплати, а також організуємо доставку продукції до замовника.

 

Компанія "УкрПак" - український виробник пакетів майка з поліетилену. Крім того, наше обладнання дозволяє здійснювати випуск плівок, мішків і пакетів з первинної, вторинної і змішаної сировини. Не залежно від форми і зовнішнього вигляду ми проводимо фарбування продукції в будь-які кольори і відтінки, а також друкуємо фірмовий логотип замовника методом флексографічного друку.

 

Наше виробництво дотримується обумовлених термінів виконання замовлення. Якість продукції еталонного рівня і доступна цінова політика робить нас надійним постачальником, націленим працювати на тривалі партнерські відносини. При цьому кваліфіковані співробітники в нашому штаті стежать за виконанням всіх етапів роботи.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022