+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом - виготовлення, продаж оптом в Україні

У наш час упаковка є однією з найважливіших частин будь-якої продукції або товару в Україні. Залежно від того, в якому саме вигляді подається продукція покупцеві, судять про рівень магазину або супермаркету.

 

Пакувальна продукція з поліетилену відрізняється надійністю та безпечністю. В процесі виробництва застосовується поліетилен низького або високого тиску, завдяки чому вироби мають підвищену міцність. Вони можуть витримувати велике навантаження і відрізняються привабливим зовнішнім виглядом.

 

Одним з достоїнств поліетиленових пакетів є можливість нанести на них зображення і використовувати продукцію в якості рекламного носія. З пакетами кожній людині доводиться стикатися щодня, тому рекламу на них зможуть побачити максимальна кількість людей. Це чудова можливість розширити аудиторію потенційних клієнтів.

 

Особливості пакетів з логотипом

 

пакети з логотипом Пакети з логотипом (брендовим зображенням) є справжнім торговим іміджем. У більшості випадків, друк логотипу здійснюється на поліетиленових пакетах низького або високого тиску. Такі пакети мають ряд істотних переваг, серед яких слід відзначити надійність, міцність, стійкість до розтягування і механічних пошкоджень.

 

Плівка, яка зазвичай використовується для виробництва пакетів з логотипом, відрізняється м'якістю, гладкістю і блиском. Крім того, слід зазначити, що поліетиленові пакети не мнуться і не шарудять в процесі використання. Відмінною особливістю ПВТ плівки є те, що вона відмінно сприйнятлива до друку. Нанесене зображення логотипу не розтікається і виходить досить чітким. Для нанесення зображення логотипу на плівку у нас використовується метод флексографії.

 

Пакети з брендовим зображенням вже давно використовується як ефективний засіб реклами. За доступну ціну вам вдасться отримати результативний і доступний маркетинговий інструмент, який буде вигідний для обох сторін. Для компанії це рекламний майданчик, а для клієнта пакет з логотипом стане зручною і приємною упаковкою.

 

Така рекламна продукція поширюються на виставках, точках продажів і презентаціях. Таким чином, поліетиленові пакети з фірмовим зображенням на замовлення є відмінним вкладенням коштів в імідж компанії і прихильне ставлення до вас клієнтів.

 

Оптове виробництво брендованих пакетів

 

виготовлення пакетів з логотипом Виготовлення пакетів з логотипом відбувається за допомогою інноваційного обладнання з використанням передових технологій виробництва. Завдяки цьому пакети з логотипом відрізняються такими перевагами:

 

- високою якістю матеріалу;

 

- надійністю і міцністю;

 

- можливістю постійного використання.

 

В процесі флексодруку зображення на пакети використовуються спеціальні фарби від відомих виробників. В залежності від побажань клієнта, можуть наноситься як одноколірні, так і багатобарвні зображення.

 

Певний вид поліетиленових пакетів має свої області застосування. Наприклад, глянцево-гладкі пакети відмінно підходять для нанесення повнокольорових зображень логотипу. Вартість таких пакетів залежить від товщини самого поліетилену, обсягу тиражу та інших параметрів.

 

ПНТ пакети набагато тонше і є відмінним вибором для упаковки різних продуктів і товарів. Пакети із змішаної сировини відрізняються хорошою міцністю і глянсовістю, чого вдається досягти завдяки з'єднанню двох видів поліетилену.

 

Якщо вас цікавлять пакети для фасування харчових продуктів і упаковки великих обсягів товарів, то радимо звернуть увагу на пакети-майки. Тих же, кому потрібні презентаційні пакувальні вироби, безумовно, зацікавлять пакети з вирубною ручкою.

 

При замовленні оптом рекламних пластикових пакетів з логотипом в Україні, ви отримаєте найкращу ціну, гарантію високої якості не тільки самих пакетів, але і нанесеного на них зображення.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022