+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові чохли для одягу - купити пакети для одягу оптом

Щоб надійно зберігати одяг та транспортувати  різні предмети гардероба використовують спеціальні чохли. Вони захищають одяг від впливу самих різноманітних забруднень, вологи, неприємних запахів. Чохли - це незамінний засіб для зберігання одягу при зміні сезону. Наші поліетиленові пакети виготовляються прозорими. Чохлами для одягу користуються не тільки різноманітні фірми, а й звичайні люди у побуті.

 

УкрПак на думку багатьох замовників є оптимальною компанією, де можна вигідно оптом купити різні види пакувальних виробів.

 

Особливості поліетиленових чохлів для одягу

 

поліетиленові чохли для одягу На нашій фабриці ми випускаємо поліетиленову упаковку спеціальної конструкції, за допомогою якої можна з легкістю зберігати речі, не боячись зовнішніх пошкоджень або зачепів, вони успішно справляються з роллю надійного захисту одягу від забруднюючих частинок та вологи.

 

Поліетиленові чохли на нашому підприємстві замовляються оптом фірми або підприємці для торгівлі на ринках і торгових залах, в швейних цехах, в ательє, в хімчистках, стокових магазинах, секонд-хендах, а також в домашніх умовах. Оскільки ці вироби є прозорими, можна завжди бачити що всередині.

 

Чохли для одягу – це зручна упаковка, що забезпечує сервіс з дбайливого зберігання речей. Поліетиленові пакети збільшують термін придатності речей, зберігаючи їх привабливими тривалий час.

 

Найдоступніші чохли виготовляються з поліетилену. Вони захистить одяг від вологи або попадання любих забруднень. Їх конкурентними перевагами є доступна вартість, прозорість, гнучкість, хороші гігієнічні властивості. При необхідності на поліетилен можна нанести фірмовий логотип і використовувати чохол в магазині з одягом. При порівняно низьких витратах вдасться істотно поліпшити імідж магазину. У побуті цей чохол можна використовувати для зберігання одягу не тільки в вертикальному, а й в горизонтальному розташуванні.

 

Не рекомендується зберігати в одному чохлі одяг з тканин різної фактури і кольору, щоб уникнути деформації і фарбування тканин. Нижній шов спеціально роблять не запаяним, що дозволяє зберігати в чохлах одяг різної довжини.

 

Багато хто вважає, що корпусні меблі надійно захищають одяг від несприятливого зовнішнього впливу. Але це не відповідає дійсності, тому що мікрочастинки деревини меблів певним чином забруднюють одяг. Так, тканина може пожовтіти або відбудеться порушення її структури. З часом це може стати помітним, наприклад на білому одягу, який має безпосередній контакт з меблями.

 

Купити пакети для одягу оптом

 

чохли для одягу оптом Ця упаковка виготовляється з міцної прозорої плівки, тому пакети не рвуться. В них досить зручно зберігати верхні речі, включаючи шкіряні та замшеві. Відділ продажу нашого підприємства реалізує цей різновид продукції оптом (упаковками або мішками).

 

Універсальний розмір наших пакетів і чохлів підходить для чоловічого та жіночого одягу різних розмірів. Завдяки унікальним властивостям поліетиленової плівки вони еластичні, та можуть використовуватись багаторазово. Такого роду чохли охороняють одяг від вологи, пилу, ворсу, допомагають підтримувати речі в охайному стані.

 

Поліетиленові чохли коштують зовсім не дорого в порівнянні чохлами (пакетами) з паперу або тканини, вони зручні та практичні, не вимагають особливого догляду. Ви можете порівняти ціну та якість нашої пакувальної продукції, щоб остаточно переконатися, що співробітництво з компанією УкрПак буде корисним для вас.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022