+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом: майка, банан за низькою ціною

Вельми наочний і ефективний маркетинговий хід - пакети з логотипом на замовлення. Сьогодні принт торгових знаків на пакетах з поліетилену дуже затребуваний. Успішність рекламної кампанії знаходиться в прямій залежності від оформлення рекламної поверхні. Чим вона більше видовищна, тим більше число потенційних клієнтів приверне. Це дозволяє популяризувати будь-яку компанію, підвищити її імідж і привернути увагу нових клієнтів.

 

В Укрпак ви зможете придбати пакети з логотипом дешево. Наша компанія відрізняється привабливими розцінками послуг, а також неперевершеною якістю кінцевої продукції. Ми пропонуємо високоякісний друк на ПВТ і ПНТ пакетах на замовлення на максимально привабливих для замовників умовах. Виконуємо повний цикл робіт з виробництва фірмових кульків за низьких ціною.

 

Пакети з логотипом для реклами

 

Брендовані пакети є практичними і при цьому відмінно справляються з маркетингової складової. Професійно виконаний принт зміцнить авторитет вашого підприємства або торговельної фірми і збільшить його впізнаваність.

 

Крім перерахованого вище, пакети - атрибут довгострокового використання. Найчастіше їх використовують до повної втрати товарного вигляду. Отже, пакети з комерційної символікою будуть тривалий час нагадувати про ваш бренд.

 

Наша компанія при виготовленні пакетів з логотипом для реклами застосовує новітні технології друку, включаючи флексографію. Це дозволяє отримувати насичені відтінки і чіткий принт. Навіть найдрібніші деталі: літери і цифри будуть чітко видні. Вибір конкретної варіації друку залежить від різновиду витратного матеріалу. Власні виробничі потужності дозволяють нам виконувати замовлення різних форматів і обсягів.

 

Пакети майка

 

пакети майка з логотипом Одним з лідерів продажів нашого виробництва є поліетиленові кульки типу «майка» завдяки своїй якості, міцності і демократичною ціною. У нас можна замовити велику кількість таких фірмових пакетів для корпоративних закупівель або інших цілей. Комфорт і безпеку з такою упаковкою буде гарантований, як покупцям, так і продавцям.

 

Вони користуються великим попитом, тому що наділені такими перевагами:

 

гігієнічністю,

 

екологічною безпекою,

 

інертністю по відношенню до упакованим товарам,

 

простотою у використанні,

 

потрібним ступенем прозорості,

 

універсальністю,

 

легкоютранспортабельністю,

 

низькою вартістю,

 

можливістю багаторазового використання,

 

довговічністю.

 

Придбавши пакети-майки оптом, їх можна використовувати для зберігання, продажу та транспортування продукції, оборот якої відбувається в супермаркетах, торгових центрах, магазинах і на ринках в Україні.

 

Пакети майка є абсолютно безпечними для здоров'я людини, оскільки виготовляються з сертифікованого первинної сировини, тому в них сміливо можна покласти не тільки речі, але й харчові продукти. Універсальні поліетиленові кульки - це зручно, економічно, акуратно і позитивно. Друк рекламної інформації орієнтований на найширші верстви споживачів.

 

Пакети банан

 

пакети банан з логотипом Особливо зручні і привабливі кульки з логотипом, мають вирубні ручки. Пакети банан мають середню вантажопідйомність і можуть стати хорошим носієм реклами, якщо на них нанести логотип організації або фірми. Такий тип пакетів найчастіше використовується для презентації продукції фірми або для упаковки дорогих виробів - косметики, парфумерії. Якщо такі пакети виготовити якісно і зі смаком, то вони можуть стати справжньою візитною карткою компанії.

 

Більш міцними вважаються пакети банан, у яких вирубна ручка укріплена рейтером. Це оптимальне рішення для магазинів, які піклуються про красиве обрамлення свого товару. Якісний поліетилен, з якого виробляються такі пакети, дає можливість наносити на них найскладнішу графіку, з дрібними деталями.

 

У нашій компанії ви отримаєте можливість замовити поліетиленові кульки з яскравим логотипом або рекламним слоганом вашої компанії за неймовірно вигідними цінами. Ми готові виготовити для вас значні тиражі пакетів з друкованою рекламною інформацією про вашу фірму, яка випускає або продає товари і послуги.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Разработка сайта "Neonov Design" 2014
Ukrpak © 2014