+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Рівне – пакети з логотипом, друк пакетів

Важко уявити наше повсякденне життя без використання поліетиленових пакетів. Крім того, що мільйони людей користуються ними, пакети мають велике значення для розвитку різних сфер бізнесу. У місті Рівне поліетиленові пакети дуже широко розповсюджені: найбільшим попитом у наших клієнтів користуються пакети з логотипом. На відміну від простих пакетів для пакування, пакети з надрукованим зображенням – це більш ніж упаковка.

 

Пакети з логотипом Рівне

 

пакети з логотипом РівнеКомпанія УкрПак у місті Рівне займається реалізацією пакетів з логотипом, оскільки на сьогоднішній день нанесення логотипів є одним з найкращих способів реклами своїх торгових марок і брендів.

 

Наше підприємство для нанесення логотипів на пакети використовує метод флексодруку. Це найпопулярніший спосіб друку, що вирізняється низькою вартістю, а завдяки фарбам, виготовленим на водній та спиртовій основі, є нешкідливим. Найбільше у місті Рівне пакети з логотипом використовують мережі супермаркетів та громадського харчування, бутіки. Завдяки нанесенню зображень з тональністю до восьми кольорів друк пакетів дуже якісний, зображення довго залишатиметься яскравими та стійкими.

 

У місті Рівне давно оцінили переваги поліетиленових пакетів компанії УкрПак, що вирізняються з поміж іншої продукції якістю поліетилену, високими фізико-механічними властивостями, чітким друком будь-якого зображення. Гарний та яскравий зовнішній вигляд наших пакетів допоможе Вам здобути прихильність клієнтів і сприятиме підвищенню Ваших продажів.

 

Друк пакетів у місті Рівне

 

друк пакетів РівнеВиробниче підприємство УкрПак займається випуском поліетиленової продукції різних видів з використанням нового, сучасного високотехнологічного обладнання, а фахівці, які контролюють процес виробництва нашої продукції, допомагають постійно покращувати її якість. Для замовників з Рівне найпоширенішим став друк пакетів двох видів – пакети майка та пакети банан. Найбільші замовлення цих пакетів у місті здійснюють підприємства торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу та мережі супермаркетів.

 

Пакети майка порівняно з пакетами банан більш міцні за рахунок будови своїх характерних ручок, а бокові складки роблять їх значно місткішими, тому і період їх експлуатації значно довший. Ці пакети використовують у роздрібній торгівлі, місцевих супермаркетах та у закладах громадського харчування. Оскільки пакети майка більші за пакети банан, на них вдається друкувати більші зображення і логотипи.

 

Водночас, пакети банан мають естетичніший та більш презентабельний вигляд, оскільки цей тип пакетів є іміджевим та найбільше використовуються магазинами одягу, взуття, подарунків, аптеками тощо. Виробництво поліетиленових пакетів УкрПак випускає пакети банан з укріпленими та ручками без укріплення.

 

Найбільше у Рівне замовляють друк пакетів з рекламою на пакетах майка, тому, що ці пакети реалізуються у більшій кількості, аніж пакети банан та більше використовуються місцевими жителями у власному побуті.

 

Наше підприємство здатне виконати будь-які замовлення з виготовлення пакетів, що відповідатиме усім вимогам наших клієнтів. Вартість замовлення друку пакетів залежатиме від обраного типу пакетів, тиражу, кількості кольорів, площі друку та складності нанесення логотипу. Чим більшим буде замовлення, тим менша вартість такого виготовлення. Для отримання більш детальної інформації та оформлення Вашого замовлення на продукцію зв’яжіться з нашими представниками у м. Рівне за контактними телефонами: +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022