+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовити поліетиленові пакети з друком логотипу

Наше підприємство виконує друк на пакетах, нанесення логотипів і фірмової символіки. Ми обслуговуємо оптових клієнтів, що замовляють тиражі від 10000 штук.

 

Виробництво пакетів поліетиленових з логотипом у нас здійснюється з використанням якісної сировини і високотехнологічного обладнання. Ми гарантуємо бездоганну якість виробів, їх міцність, надійність і естетичну привабливість.

 

Ми допоможемо вам:

зробити вашу компанію більш відомою, розмістивши на пакеті ваш торговий знак;

придбати свій індивідуальний пакет;

донести до вашого клієнта інформацію про адреси, телефони, новинки, за допомогою інформації на пакеті.

 

Чому вигідно замовляти пакети поліетиленові з логотипом в компанії УкрПак

 

пакети з друком логотипу Наша компанія є виробником продукції, тому ми можемо запропонувати найбільш об'єктивні ціни, відповідно, без будь-яких посередницьких націнок. Нами здійснюється продаж оптом в Україні на досить вигідних умовах.

 

Друк на пакетах ми виконуємо якісно, надаючи замовникам барвисті, яскраві вироби, здатні ефективно просувати товари, послуги та бренди. Замовляючи у нас виробництво пакетів з нанесенням логотипів, ви можете бути впевнені, що така пакувальна продукція прослужить довго.

 

Наша компанія постійно прагне до вдосконалення сервісного обслуговування і поліпшення умов співпраці для клієнтів. Ми виконуємо виробництво поліетиленових пакетів з логотипом або без в найкоротші терміни, враховуємо індивідуальні побажання і потреби замовників.

 

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції: кульки для фасування, «майки», «банан», великі пакети і т.п.

 

Замовити поліетиленові пакети з нанесенням логотипу

 

Пластикові кульки різних розмірів купити можна повсюдно: вони давно є просто зручною і практичною річчю, незамінною в побуті. Сьогодні це ще й ефективний рекламний засіб. Друк на пакетах дозволяє домогтися того, що вашу рекламу побачать тисячі людей. Що не менш важливо, така реклама не нав'язлива.

 

друк пакетів з логотипом Багато компаній вже давно оцінили переваги замовлення поліетиленових пакетів з логотипом. Їм вдається вирішити одночасно кілька завдань: закупити пакувальну продукцію для зручності обслуговування клієнтів, поліпшити імідж компанії і популярніть бренду, а також отримати в своє розпорядження додатковий рекламний носій, на якому можуть бути розміщені контактні дані організації і будь-яка інша інформація.

 

Замовити і купити пакети з логотипом можна дешево. І в цьому полягає ще одна їх незаперечна перевага. Більш того, поліетиленові пакети для упаковки можна не просто безкоштовно роздавати, а продавати покупцям. Таким чином, стає можливим звести до нуля всі витрати на даний вид реклами.

 

Завдяки тому, що пакети ПВТ недорого коштують, дозволити собі їх придбання може будь-яка компанія. Давно минули часи, коли фірмова пакувальна продукція була атрибутом лише великих організацій. Низька вартість друку на пакетах привела до того, що такою послугою користуються, в тому числі, і невеликі компанії, які тільки виходять на український ринок. І з кожним роком число таких компаній тільки збільшується.

 

Високим попитом користуються різні види пакувальних матеріалів: пакети прозорі фасувальні, пакети з ручкою, поліетиленові майка і багато іншого. Головні вимоги, що пред'являються до всієї пакувальної продукції, незалежно від її типу - міцність. Наприклад, пакети типу майка не повинні бути одноразовими. В такому випадку, це буде зручно для споживача і вигідно для вас - ваша реклама буде працювати довше.

 

Наша компанія виготовляє на замовлення пакети поліетиленові оптом, ціни на які доступні. Ознайомитися з повним асортиментом продукції, дізнатися, якими можуть бути розміри, ціна та інші параметри ви можете на нашому сайті https://www.ukrpak.com. Також для отримання додаткової інформації ви можете зв'язатися по телефону з нашими фахівцями.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022