+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка від виробника

Поліетиленові пакети майка займають важливе місце серед усієї пакувальної продукції. Такі пакети зручні у використанні, не займають багато місця. Пакет майка – це найбільш вигідний варіант упаковки, він міцний, має привабливий вигляд, недорогий. Саме тому такі пакети поширені у роздрібній торгівлі, в них упаковують продукти харчування, одяг, взуття, прикраси і т.д.

 

Пакети майка від УкрПак

 

пакети майка від виробникаЯкісні пакети від виробника пропонує компанія УкрПак. Пакети майка на нашому виробництві виготовляють як оптовими партіями, так і відповідно до індивідуальних замовлень. Ви можете придбати пакети майка за найбільш привабливими цінами. УкрПак займається реалізацією та виготовленням поліетиленової продукції високого рівня. Завдяки наявності спеціального обладнання компанія має змогу випускати великі тиражі поліетиленової продукції різного виду складності.

 

Пакети майка відомі своєю характерною будовою ручки, вона вважається досить зручною. За рахунок бічних складок місткість пакету значно збільшується. Такі пакети можна використовувати для упакування об’ємних товарів. Бічні складки дозволяють збільшити місткість «майки» на 40%. Вантажопідйомність пакета також залежить від товщини поліетиленової плівки. Пакет майка в залежності від побажання замовників може мати різний розмір та колір.

 

Також на ці пакети можна нанести логотип, це допоможе підвищити пізнаваність вашої компанії потенційними покупцями. Пакети майка – найдешевший варіант брендованої продукції. Вони мають суттєві переваги щодо інших пакетів. Дешевизна та зручність «майки» зробили її найпоширенішим видом поліетиленових пакетів. Використання пакету з логотипом – це ідеальна можливість розповісти про свою фірму та її товари чи послуги.

 

Виробництво пакетів майка

 

Виготовлення пакетів майка розпочинається з відбору поліетиленових гранул. Відрізняють сировину для виробництва з ПНТ і ПВТ (поліетилену низького та високого тиску). Крім гранул знадобляться також барвники, це потрібно тоді, коли в планах виготовити кольорові пакети. В залежності від типу гранул виготовляють глянцеві пакети з поліетилену низької щільності і пакети, що шелестять – із поліетилену високої щільності.

 

Далі поліетиленові гранули відправляють в екструдер. Він призначений для формування поліетиленової плівки, яку потім використовують для виготовлення пакетів. Поліетиленові гранули в екструдері розплавляються, утворюється так званий рукавний поліетилен. Якщо планується випуск продукції з логотипом, поліетилен відправляють до флексографічного верстату. Флексографія вважається не тільки провідним, а й екологічно чистим методом друку. На сьогоднішній день використовують фарби на водній або спиртовій основі. В процесі друку фарба наноситься тонким шаром. Флексографія дозволяє наносити на пакет зображення від 1 до 8 кольорів одночасно.

 

виробництво пакетів майкаПлівку, отриману після екструзії, з нанесеним логотипом або без нього відправляють у різально-паяльний верстат. Пакеторобна машина обладнана двостороннім ножем, за допомогою якого і формуються пакети. Потім у майбутніх пакетах «майка» за допомогою вирубного преса роблять отвори для ручок. На цьому процес виготовлення пакетів завершується.

 

Купити пакети майка

 

Компанія УкрПак пропонує поліетиленові пакети майка від виробника. Ви можете купити типові пакети майка зі складу або замовити пакети з логотипом за власними параметрами.

На вартість замовлення впливає об’єм тиражу, товщина і розмір пакетів, наявність чи відсутність логотипу, особливості друку.

 

Продукцію можна замовити у менеджерів з продажу: +38(093)869-43-33, +38(095)783-23-63.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022