+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети - індивідуальна упаковка потрібного розміру

Поліетиленові пакети - зручна упаковка для штучного товару, а також гарна групова упаковка для продуктів і дрібниць. Простота і зручність їх використання залучає до цієї продукції широке коло споживачів.

 

Наша компанія УкрПак успішно займається випуском поліетиленових пакетів значний період. Власне сучасне виробництво укомплектовано продуктивними пакетними автоматами, які дозволяють виготовляти замовлення будь-якої складності за різними параметрами.

 

Індивідуальні особливості поліетиленових пакетів

 

поліетиленові пакети На якість будь-якої пластикової пакувальної продукції прямо впливає стан вихідного матеріалу, з якого вона виготовляється, тому на власних екструдерах ми стежимо, щоб якість поліетиленової плівки була гідною, виготовляємо рукав потрібної ширини і щільності, при необхідності задаємо фальци. З уже готової плівки, на якій в значній частині випадків віддруковано певне зображення, формуються поліетиленові пакети потрібної висоти. Висока швидкість роботи машин і якісні комплектуючі дозволяють нам знижувати виробничі терміни в порівнянні з конкурентами.

 

Різновидів сировини, з якого випускається дана продукція, існує не мало. Основними є гранули низького і високого тиску. Виходячи з того який полімер став основою, готова продукція буде мати певні споживчі характеристики. Вибір тієї чи іншої продукції залежить тільки від того як вона буде експлуатуватися. Кульки з ПНТ більш тонкі, але при цьому добре витримують навантаження по вазі, а вироби з ПВТ еластичні і не рвуться при проколі. Крім того, пакети ПВТ - це зручна упаковка і яскрава вітрина для вашого бізнесу. Вони на даний момент часу займають впевнене місце в списку лідерів при виготовленні упаковки з друком фірмового зображення.

 

Будь-який виріб можна забарвити в різні кольори і відтінки, а також можливе використання флексодруку для виготовлення пакетів з логотипом компанії. Тим самим кульки стають не тільки відповідними для надійного пакування, але і яскравою, помітною рекламою. Наші можливості по друку дозволяють наносити до 4 кольорів одночасно.

 

Устаткування УкрПак проходить постійні перевірки та налагодження технічними фахівцями, саме тому ми випускаємо вироби з точним дотриманням технічних характеристик замовника.

 

Купити поліетиленові пакети під замовлення

 

купити поліетиленові пакети Якщо вам потрібні пакети з фірмовою символікою певного розміру, то вам слід звернутися в наш відділ продажів, щоб розрахувати вартість виготовлення для вас партії фірмової продукції. Так, від кількості кольорів, розміру задруківки залежить ціна нанесення зображення. Для точного прорахунку вам необхідно відправити на нашу електронну пошту макет зображення, на якому повинні бути всі розміри вироби. Наші фахівці в самі оперативні терміни проведуть розрахунок вартості замовлення. Якщо ваш макет, вимагає внесення коригувань і доопрацювання, то ми готові провести цю роботу самостійно.

 

Наша компанія бере на себе повний цикл виробництва пакетів: від редагування малюнка до доставки до місця призначення. Виробничий цикл починається з виготовлення силіконових форм, якими надалі наноситься друкований відбиток. Саме тому не можна забувати про те, що перший розміщений замовлення на виробництві займає трохи більше часу, а всі наступні замовлення проходять швидше. Одночасно з виготовленням друкованих форм, ми починаємо випуск поліетиленового рукава, з якого згодом будуть «вирубуватись» пакети. Плівка змотується в великі рулони і в такому вигляді надходить в цех флексодруку, де і відбувається нанесення друку по заданих параметрах. І вже тільки після того, коли фарби висохнуть, будуть формуватися самі пакети.

 

Пакети з друком логотипу при замовленні їх на нашому підприємстві цілком доступні для всіх, а значить, їх закупівля буде посильна для вашого бюджету. При цьому крім якісної упаковки ви отримуєте недорогу рекламу фірми і підвищуєте впізнаваність вашого бренду.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022