+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакувальні матеріали: стрейч плівка від виробника

Пакувальна плівка - еластичний матеріал, який добре розтягується і прилягає до речей, захищаючи їх від проникнення бруду та пилу, не залишає слідів. В даний час стрейч плівка використовується в самих різних областях: у виробничій сфері, в будівництві, сільському господарстві, торгівлі, а також в побуті. Але основним її призначенням є палетування і упаковка. У цю плівку запаковують буквально все: від харчових продуктів та одягу до продукції машинобудівних заводів, меблевих фабрик і навіть сміття. І все, що перевозиться на палетах, кріпиться до них саме стрейч плівкою.

 

Виробництво Укрпак виготовляє різноманітні пакувальні матеріали. У нас в основному випускається ручна стрейч плівка, яка може мати різну ширину і товщину, застосовуватися для технічних цілей або для упаковки харчової продукції.

 

Виробництво стретч плівки

 

стрейч плівка У вітчизняних споживачів стрейч плівка знайшла популярність досить давно. Ці пакувальні матеріали виробляються і поставляються з нашого виробництва з різною довжиною і товщиною рулону.

 

Оскільки при розтягуванні такий вид продукції прагне до відновлення первісної форми, він забезпечує максимальну герметичність, щільно прилягаючи до предметів. Область застосування цих виробів - офісні та квартирні переїзди, транспортування майна, зберігання речей на складах та інше.

 

В свою чергу, харчова стрейч плівка дозволяє тривалий час зберігати свіжість продуктів, запобігає змішання запахів в місці зберігання товарів, дозволяє герметично упаковувати продукти разом з посудом для тривалого зберігання.

 

Придбана у нас стрейч-плівка для ручного пакування оптом відрізняється якістю і здатністю витримувати великі навантаження на розрив. Ручна упаковка більш делікатна, ніж машинна, тому цей вид може обходитися без попередньої розтяжки.

 

Настільки широке застосування стрейч плівки обумовлено цілим рядом її переваг перед іншими пакувальними матеріалами, зокрема:

 

високою міцністю і стійкістю до механічних впливів;

 

здатністю щільно облягати впаковується товар;

 

високою еластичністю і здатністю повертатися до початкового розміру після розтягування.

 

При намотуванні стрейч плівки в кілька шарів, ці шари злипаються між собою, утворюючи герметичний кокон. При цьому плівка не прилипає до упаковують товару. Весь пакувальний матеріал стійкий до низьких температур і має високу стійкість до механічних пошкоджень.

 

Де купити стрейч плівку та інші пакувальні матеріали

 

купити стрейч плівку Відповідь на це питання дуже проста: зрозуміло, це краще зробити в компанії Укрпак. Ми пропонуємо своїм клієнтам найпривабливіші умови, із задоволенням обслуговуємо як оптових покупців, так і тих, хто хоче купити стрейч плівку в роздріб, включаючи індивідуальних підприємців і просто громадян, які купують невеликі кількості плівки для використання в побуті. Саме для них ми передбачили можливість продажу стрейч плівки в невеликих рулонах.

 

Якщо вас цікавить стрейч-плівка в Україні з можливістю вигідного придбання оптом і швидкою доставкою. Запрошуємо вас до лав наших численних клієнтів: телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Більш детальну інформацію відносно пакувальних матеріалів, що виготовляються на нашому підприємстві, ви знайдете тут.

 

Завдяки наявності власних виробничих потужностей наша компанія має можливість здійснювати продаж стрейч плівки безпосередньо її споживачам, минаючи ланцюжок посередників, тобто за найпривабливішими цінами. Пакувальні матеріали і стрейч плівка від виробника УкрПак – це завжди вигідно.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022