+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво мішків для комбікорму під замовлення за оптимальною ціною

Харчові і нехарчові сипучі матеріали вимагають надійної упаковки. Поліетиленові мішки використовуються практично скрізь: від великих фабрик до маленьких магазинів. Наше підприємство вже багато років випускає тару, яка відмінно справляється з цим завданням. Виробництво мішків для упаковки комбікорму складає значну частку від усього обсягу наших замовлень.

 

У нас ви можете купити поліетиленові мішки оптом різної вантажопідйомності і щільності з доставкою по Україні. Наявність сучасного обладнання і дотримання технологічного процесу дозволяють нам робити якісну пакувальну продукцію.

 

Поліетиленові мішки для комбікорму

 

поліетиленові мішки для комбікорму Поліетилен - високоміцний матеріал, який використовується для виробництва універсальних мішків. Він має такі переваги:

 

маленька вага;

 

стійкість до стирання;

 

невисока вартість;

 

міцність;

 

вологостійкість.

 

Для фасування, зберігання та продажу комбікорму поліетиленові мішки є найбільш підходящими. Вони не взаємодіють ні з товаром, ні з агресивними речовинами: луг, кислота, різні мийні засоби. Для виробників комбікормів УкрПак пропонує на вибір різні розміри, щільність поліетиленових мішків в залежності від ваших уподобань та враховуючи особливості вашого фасувального обладнання.

 

Мішки з поліетилену високого тиску мають відмінну еластичність, завдяки чому вони витримують великі навантаження і при цьому не рвуться, зводиться до мінімуму ризик проколу упаковки і втрати комбікорму. Також поліетиленові мішки мають відмінну стійкість до низької температури.

 

Серед безлічі завдань, які виконують мішки, можна виділити найбільш поширені:

 

1.Упаковка і транспортування комбікорму.

 

2.Защита комбікорму від вологи або пилу в разі тривалого зберігання.

 

3.Реклама комбікормів і бренду його виробника за допомогою друку на поверхні поліетиленової плівки.

 

Друк на поліетиленових мішках для комбікормів

 

Поліетиленова плівка дуже добре підходить для нанесення логотипів, рекламних зображень та текстової інформації щодо складу комбікормів. Друк на плівці, з якої потім виготовляються мішки, відрізняється не тільки яскравими фарбами, але і високою якістю, тому що штрихи і лінії міцно і гладко лягають на м'яку поверхню плівки і саме тому ваше рекламне зображення виходить безперервним і ідеальним.

 

Безліч наших замовників відзначають легкість з якою наші фахівці та обладнання справляються із завданням по нанесенню друку на мішки для комбікорму. У нас не виникає ніяких проблем з фарбою, плівка не мнеться і саме тому якість друку не погіршується, фарба лягає рівно і надійно фіксується на пакувальних виробах. Завдяки цьому робота із виготовлення фірмових поліетиленових мішків виконується завжди у заплановані терміни.

 

Компанія УкрПак - виробництво мішків для комбікорму за оптимальною ціною

 

замовити мішки для комбікорму Протягом багатьох років пропонуємо своїм покупцям широкий асортимент пакувальних виробів, які ми можемо виготовляти під замовлення. Підприємство оснащене високотехнологічним спеціалізованим обладнанням, що дозволяє виготовляти великі обсяги пакувальних виробів в короткі терміни. У нас вигідно замовляти мішки для комбікорму з наступних причин:

 

дотримуємося всіх технологічних норм і регламентів;

 

у нас досвідчені співробітники, як на виробництві, так і в відділі продажів;

 

наша продукція виграє у конкурентів по співвідношенню «ціна-якість»;

 

працюємо з усіма регіонами України.

 

Наша фірма гарантує вам зручність замовлення продукції: при своєчасному оптовому замовленні ви отримаєте поліетиленові мішки для комбікорму за оптимальною для вас ціною.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022