+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети Борислав, купити оптом вигідно

Поліетиленові пакети Борислав

 

Для споживачів в місті Борислав найбільш вигідний спосіб купити поліетиленові пакети - це їх поставка з виробництва УкрПак. Наше підприємство гарантує низькі оптові ціни на весь асортимент пакувальних виробів, що випускаються у нас на виробництві. У вас є вибір: купити поліетиленові пакети в типовому або індивідуальному виконанні (з друком логотипу). Нашими клієнтами є торгові організації і приватні особи, які замовляють у нас пакувальні вироби прямо з виробництва, без посередників. Це дає їм можливість істотно економити.

 

Поліетиленові пакети в місті Борислав - це важливі вироби для ведення торгівлі. Щоб кульки були максимально міцними, для їх виготовлення ми використовуємо якісну сировину. За рахунок більш сучасного обладнання вартість виготовлення пакувальних виробів і наші відпускні ціни нижчі, ніж у конкурентів.

 

Для вас доступні наступні модифікації кульків: типу «майка», «банан», «фасувальні», «петля» та ін. Рекомендуємо замовляти у нас фірмові пакувальні вироби. Виконуємо весь цикл робіт, включаючи брендування упаковки.

 

Щоб купити поліетиленові пакети в місті Борислав, зателефонуйте або напишіть нам: ☎ 096-556-72-72, 095-556-72-72, 063-556-72-72, e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Ми запропонуємо вам найкращій варіант і узгодимо всі деталі вашого замовлення. Наші менеджери у відділі продажів і фахівці на виробництві зроблять все залежне, щоб ви отримали необхідну вам пакувальну продукцію.

 

Ви можете купити поліетиленові пакети різних розмірів, з малюнком або без, з нанесенням логотипу. Мінімальний обсяг замовлення залежить від виду продукції, уточнюйте його у відділі продажів. Ви можете бути впевненими, що у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети в місті Борислав.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022