+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети з флексодруком від виробника

У сучасному житті поліетиленова упаковка є найбільш поширеною. І заради справедливості слід визнати: вона дійсно необхідна. Немає необхідності перераховувати всі області застосування поліетиленової упаковки - вони загальновідомі.

 

Флексодрук на пакетах: необмежені можливості

 

Флексодрук, як спосіб нанесення зображення на поліетиленові пакети, вибирають ті, хто:

 

- готовий замовляти великі тиражі (від 10000 шт.), за низькими (в порівнянні з шовкографією) цінами;

 

- готовий запропонувати тисячам своїх покупців надійну фірмову упаковку будь-якого розміру і щільності, з різних (на вибір замовника) видів поліетилену;

 

- віддає перевагу яскравим і нестандартні рішення (повнокольоровий друк з елементами фотозображень; 100% -ва запечатка всій поверхні пакетів, пакети з петлевою ручкою і т.д.).

 

виготовлення пакетів з флексодруком Процес виготовлення пакетів відбувається в кілька етапів: спочатку з гранул поліетилену проводиться плівка, яка намотується в рулони і активується. Обробка коронарним зарядом (активація) необхідна для рівномірного і міцного зчеплення фарби з поверхнею плівки.

 

Великою популярністю користуються пакети ПВТ: плівка у них глянцева, гладка. Якщо ж Вам потрібно щось більш суворе, матове, радимо дивитися в бік ПНТ (наприклад, пакети типу майка), ПСТ (з вирубною і петлевою ручкою).

 

Друковані форми (флексоформи), підготовлені заздалегідь, кріпляться до валів спеціалізованим двостороннім скотчем. Чим точніше приклеєні форми, тим якісніше і чіткіше буде виглядати малюнок. Саме на цьому етапі відіграє важливу роль людський фактор, і ми приділили особливу увагу цьому: всі наші друкарі мають спеціальну підготовку. Плівка прокручується між двома валами, в процесі чого на ній залишається малюнок, надрукований опуклими елементами форм. Останні два етапи: вирубка і надання пакету задуманої форми («майка», петльові або вирубні ручки).

 

Флексографічний друк надає вам воістину великі можливості:

 

- за обсягом тиражу. Це найбільш вигідний спосіб, якщо необхідна кількість рекламних пакетів перевищує 10000 примірників. При цьому, чим більше тираж, тим менше вартість одного пакета. Зауважимо, що якщо вам потрібен тираж від 500 до 5 000 шт., То можна скористатися шовкографією на пакетах.

 

- за типом пакета. Особливості обладнання такі, що розмір, товщина і форма пакету можуть бути практично будь-якими. До речі, на пакетах типу «майка» і пакетах з петлевою ручкою можлива тільки флексографский друк.

 

- за матеріалом. Крім поліетилену високого тиску, в якості матеріалу може виступати поліетилен низького і середнього тиску.

 

- за типом малюнка. Штриховий або повнокольоровий друк. Можливість нанесення кольорів на машинах для друку з центральним барабаном дозволяє максимально точно передати всі відтінки зображення навіть при наявності дрібних графічних елементів, а також при наявності елементів фотографії (людей, тварин, природи і т.д.).

 

Замовити поліетиленові пакети з флексодруком

 

замовити пакети з флексодруком Звернувшись в компанію «УкрПак», ви придбаєте в якості ділового партнера відповідального і серйозного виробника упаковки, якому важлива висока ефективність задуманої вами рекламної кампанії.

 

Замовте флексодрук на пакетах і отримайте відразу чотири переваги:

 

1. Економія коштів.

2. Необмежені можливості друку.

3. Бездоганна якість готових пакетів.

4. Швидкі терміни виконання замовлення.

 

Поліетиленові пакети з флексодруком від виробника – оптимальне вирішення потреб в забезпеченні фірмовими пакувальними виробами вашого торгівельного бізнесу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнеры



Следуйте за нами!
Ukrpak © 2022