+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакувальні матеріали від виробника

Сферою діяльності УкрПак є виробництво і реалізація широкого асортименту товарів. Вся наша продукція виготовляється з високоякісної сировини, що пройшла обов'язкову сертифікацію.

 

Наша компанія відноситься до числа найбільших виробників пакувальних матеріалів, займає високі позиції в рейтингу постачальників. Компанія пропонує широкий асортимент пакувальних матеріалів з полімерної сировини. Сучасне обладнання, інноваційні технології, високоякісна сировина підвищують рівень якості продукції, що поставляється по Україні.

 

Пакети та пакувальні матеріали від виробника УкрПак

 

поліетиленові пакувальні матеріали Найпоширеніша упаковка - це пакети в різних форматах. Вони активно використовуються в побуті, на виробництві, в закладах торгівлі. Пластикові пакети універсальні, так як підходять для фасування, зберігання, транспортування харчових і непродовольчих товарів. Вони необхідні для перенесення різних предметів, можуть використовуватися в якості рекламної продукції.

 

Найчастіше у нашому виробництві застосовуються такі матеріали:

 

ПНТ - поліетилен низького тиску. М'який матовий матеріал, злегка шарудить. Пластикові пакети з ПНТ витримують навантаження до 25 кг, однак мають низьку стійкістю до проколів.

 

ПВТ - поліетилен високого тиску. Міцний матеріал, стійкий до розтягування і розриву. Пластикові пакети з ПВТ не шарудять.

 

В асортименті продукції представлені пакувальні матеріали в рулонах для фасування сипучих продуктів, штучних предметів, пакети з вирубною ручкою і донною складкою, що мають високу міцність, стандартні «майки» різних розмірів.

 

Пакети можуть використовуватися в якості рекламних матеріалів для підвищення впізнаваності бренду. Для цього вони виготовляються різних кольорів з логотипами і привертають увагу слоганами.

 

Замовивши у нас виготовлення упаковки на замовлення, ви можете отримати цілий комплекс якісних послуг, включаючи розробку і виготовлення виробів з будь-яким зображенням, логотипом, рекламним слоганом.

 

Виробництво, фасування, зберігання і реалізація продуктів харчування має на увазі використання міцного і зносостійкого пакувального матеріалу. Адже тільки з його допомогою можна захистити вміст від різних зовнішніх впливів і продовжити термін його зберігання. У компанії УкрПак можна оптом купити поліетиленові пакувальні матеріали будь-яких видів і розмірів.

 

До основних переваг пакувальних наших матеріалів можна віднести:

 

стійкість до впливу низьких і високих температур,

 

стійкість до впливу кислот і жирів,

 

гігієнічність,

 

високий рівень міцності,

 

необмежений термін експлуатації,

 

невелика вага і габарити,

 

різноманітність форм і розмірів.

 

Чому вигідно купити пакувальні матеріали у нас

 

пакувальні матеріали Замовити пакувальні матеріали з доставкою від виробника вигідне рішення. Наші основні переваги:

 

низька ціна на весь асортимент;

 

своєчасні поставки замовлень (більшість клієнтів стають постійними);

 

зазначені на сайті характеристики продукції, відповідають реальним параметрам;

 

гарантуємо якість продукції;

 

використовуємо індивідуальний підхід до клієнтів;

 

економимо час і гроші замовників;

 

надаємо професійні консультації.

 

Мета нашої компанії є доступна вартість пакувальних матеріалів. Досягається це за рахунок висококваліфікованих фахівців, інноваційного підходу, великих обсягів продажів.

 

Наш асортимент поліетиленових пакувальних матеріалів представлений тут.

 

Всі види продукції розроблені відповідно до технічних умов і специфікації пакувальних матеріалів. Діяльність компанії спрямована на взаємовигідні, довгострокові відносини з партнерами. Компанія спрямована на забезпечення покупців високоякісною продукцією за вигідними цінами, і ми успішно вирішуємо завдання замовників в обумовлені терміни.

 

На сьогоднішній день упаковка (тара) відіграють велику роль у виробництві, зберіганні, перевезенні продукції. Упаковка крім того що захищають від фізичного псування виробленого товару, так само чималу роль грає в рекламі того ж продукту. Сучасні технології упаковки в рази збільшують зберігання товарів на складах і терміналах.

 

Скористайтеся пропозицією УкрПак:

 

швидка доставка замовлень в Харкові і будь-якому регіоні України;

 

власне виробництво продукції з гарантованою якістю;

 

широкий асортиментний перелік пакувальних матеріалів;

 

продаж товарів оптом і в роздріб.

 

Звернувшись до менеджерів нашої компанії, ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу в підборі пакувального матеріалу. Ми допоможемо вибрати ту продукцію, яка буде максимально точно відповідати вашим потребам.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022