+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан від Укрпак - якісні пакети з вирубною ручкою

Поліетиленові пакети типу «банан» вважаються одним з популярних видів пакетів. Найчастіше компанії вибирають дані кульки для нанесення фірмового логотипу. Велике поле друку дозволяє розмістити фірмовий логотип крупно, що привертає увагу потенційних клієнтів. Презентабельний зовнішній вигляд послужить вибором ваших клієнтів, і вони будуть носити ці пакети знову і знову, збільшуючи термін служби реклами.

 

Пакети з вирубними ручками - універсальний пакувальний матеріал практично для будь-яких товарів. Їх використовують для продовольчих і харчових товарів практично будь-якого типу. Зручна для перенесення, міцна упаковка виглядає презентабельно і довго служить своєму власникові.

 

Пакети банан - оптимальний вибір для різних компаній

 

пакети банан Дані пакети призначені для упаковки товарів практично всіх галузей, 90% торгових компаній використовують саме такі поліетиленові кульки для пакування: одягу, взуття, товарів медичного призначення, подарунків.

 

Для виробництва пакетів банан з вирубною ручкою у нас використовується поліетилен високого та низького тиску. Залежно від вимог, що пред'являються замовником, матеріал пакетів може володіти різним ступенем жорсткості і здатний витримувати навіть значне навантаження. Пакети такого типу за рахунок щільної, гладенькою плівки виглядають красиво. При носінні вони не збираються в складки, які не мнуться, залишаючись привабливими.

 

Пакет без зміцнення - тонкий пакет без рейтера (на внутрішній стороні ручки відсутня додаткова вставка), відповідний для перенесення легких речей, так як ручки без зміцнення мають властивість розтягуватися і рватися.

 

Зміцнення ручки надає додаткову вантажопідйомність пакувальним виробам і відповідно позитивно впливає на термін служби упаковки. Можливо два варіанти зміцнення ручки - клейова і гаряча. Холодне зміцнення ручки пакета виглядає помітно акуратніше і має абсолютно гладку поверхню на лицьовій стороні пакету. Але такий метод, як показує практика застосування, не витримує конкуренції з гарячим зварюванням по витривалості. Особливо цей ефект проявляється в холодну пору року.

 

Фірмові пакети банан від УкрПак

 

Пакет з логотипом - ефективний рекламний носій з максимальним охопленням потенційних клієнтів. Фірмова упаковка відмінно підкреслює статус компанії, яка пропонується в якості сувенірної продукції з метою просування бренду.

 

пакети з вирубною ручкою Ми виготовляємо під друк тільки найякісніші пакети. Вони мають підвищену міцність, характеризуються еластичністю і довго зберігають первинний зовнішній вигляд. Брендовані пакети відрізняються за колірною гамою, формою і розміром. Ми завжди запропонуємо стандартні типові рішення або виконаємо замовлення відповідно до ваших побажань.

 

На вимогу замовника на пакети можуть бути нанесені малюнки, логотип фірми, фірмовий знак, рекламне оголошення, графічне зображення.

 

Ціна на нанесення логотипів на поліетиленові пакети в Україні залежить від багатьох факторів і формується з урахуванням використовуваного матеріалу, способу нанесення зображення, тиражу і кольоровості. У нашій компанії собівартість виготовлення фірмових поліетиленових кульків завжди знаходиться на оптимальному мінімумі, що робить їх доступними навіть для малобюджетних проектів.

 

Випуск цього типу фірмової упаковки на виробництві УкрПак відрізняється невисокою собівартістю, отже, купити пакети з вирубною ручкою у нас вважається вигідним.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022