+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети для жіночої білизни

Продажі жіночої білизни є вигідним бізнесом, адже потреба в цих предметах жіночого туалету існує завжди. Крім того, прекрасна половина людства в останню чергу економить на цьому товарі. Незалежно від того, в якій ціновій категорії у вас жіноча білизна, її необхідно належним чином упакувати і презентувати клієнтові, щоб підвищити значимість зробленої покупки і залучити його до повторної купівлі білизни в подальшому.

 

Популярні поліетиленові пакети

 

Поліетиленові пакети для жіночої білизни УкрПак випускає різноманітні види поліетиленової продукції. Наші замовники, що працюють в даному сегменті бізнесу, зазвичай замовляють у нас фірмові поліетиленові пакети з друком логотипу та фасувальні пакети.

 

Оскільки жіноча білизна має невелику вагу, то при замовленні пакетів з логотипом їх вантажопідйомність буде другорядним чинником, на першому плані буде яскравість та привабливість. Цим критеріям в більшій мірі відповідають пакети банан. Цей різновид поліетиленової продукції є ідеальним носієм для розміщення і розповсюдження реклами вашої жіночої білизни. Ви можете рекламувати як свій магазин, торгову мережу, так і окремий бренд.

 

Найбільш популярними є білі пакети банан з друкованою рекламою. Їх ручки можуть бути звичайними або посиленими, якщо потрібен додатковий обсяг, то робиться донна складка.

 

Дешеві невеликі фасувальні пакети продавці використовують для первинного пакування товару. Ці пакети не мають ручок, їх основне завдання ізолювати проданий товар від будь-якого зовнішнього забруднення.

 

Реклама жіночої білизни на пакетах

 

Щоб підвищити продажі жіночої білизни та популяризувати свій торгівельний заклад, необхідно вкладати розумні кошти в свою рекламу. У будь-якому разі упаковка для товару необхідна, тому доцільно її замовляти із друком логотипу або іншого рекламного зображення, вказавши адресу контактні телефони та іншу корисну інформацію.

 

УкрПак виробляє оригінальні пакети з логотипами і символікою замовника. Виготовлені нами пакети з логотипом ви можете побачити тут. У нашого підприємства величезний досвід нанесення друку і виготовлення пакетів з рекламою, в тому числі для продажу жіночої білизни. Устаткування УкрПак дозволяє випускати якісні пакети з рекламою оптовими тиражами.

 

пакети для жіночої білизни Поліетиленові пакети з логотипом - це дуже яскравий і досить простий спосіб виділити свій магазин, ефективний і популярний іміджевий хід, який допоможе вам збільшити продажі. При друку реклами на пакетах можна використовувати найрізноманітніші кольорові рішення, які ми реалізуємо на флексографічних машинах.

 

При виробництві пакетів використовується перевірена сировина та нетоксичні фарби, що робить продукцію не шкідливою для людини.

 

Замовити поліетиленові пакети

 

Ми завжди стежимо за тим, щоб результат нашої роботи відповідав побажанням замовників. Ви можете запропонувати свій власний макет зображення, логотип, рекламу на пакетах, або ж використовувати досвід наших фахівців, які з радістю допоможуть Вам у цій справі. Дизайнери УкрПак розроблять для Вас унікальний макет зображення, після затвердження якого будуть виготовлені самі пакети, що будуть відображати унікальний фірмовий стиль вашого магазину або торговельної мережі.

 

У нашої компанії є весь комплекс обладнання та значні потужності для виготовлення оптових партій пакетів. Замовте у нас виготовлення поліетиленових пакетів для вашого бізнесу з продажу жіночої білизни. Для замовлення зверніться до відділу продажів зручним для вас способом. Вся контактна інформація є на сайті - http://www.ukrpak.com/kontakty.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022