+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети з логотипом

Будь-яка солідна компанія прагне створити в суспільній свідомості привабливий образ про себе. Існує безліч методів, спрямованих на прояв лояльності споживачів, але серед цього розмаїття лідером залишається - пакет з логотипом. Пов'язано це з тим, що він виступає в якості зручної та надійної упаковки, а також відповідає за ефективну рекламу.

 

Чому використовують пакети з логотипом

 

пакети з логотипом На сьогоднішній день складно уявити фірму, супермаркет, невелике виробництво або мережу послуг без поліетиленових пакетів з нанесеною символікою, логотипом або інформацією, що вказує адресу та контакти. Фірмовий пакет став невід'ємним атрибутом торгівлі і успішно використовується в рекламних акціях, презентаціях і виставках.

 

У пакету з логотипом є одна вагома перевага - його невеликої площі досить, щоб донести потрібну інформацію до власника, а сучасні технології дозволяють втілити найнесподіваніші дизайнерські рішення і зробити упаковку оригінальної і такою, що запам'ятовується. Короткий посил у вигляді адреси і телефону добре запам'ятається людині, в чиє поле зору потрапить пакет з логотипом, в результаті чого в пам'яті відкладеться потрібна інформація про фірму, компанію, послуги і товар.

 

Порівнюючи витрати на виготовлення фірмового пакета та іншої рекламної продукції, відразу помітна вигода - фірмова упаковка не буде сміттям, від якого при першій же можливості захочуть позбутися. Навпаки, його дуже довго будуть використовувати, і тим самим продовжувати рекламну кампанію фірми.

 

Способи нанесення зображення на пакети

 

виготовлення пакетів з логотипом Друк логотипу на пакеті проводиться методом флексодруку або шовкотрафарету. Сучасні технології на всіх етапах виробництва дають гарантії отримання поліетиленовою або паперової упаковки високої якості з яскравим і точним малюнком.

 

УкрПак використовує флексодрук при великих тиражах, починаючи з 10 000 шт. При цьому ціна одного пакета з логотипом є невисокою.

 

Шовкотрафаретний друк застосовується невеликими фірмами при виготовленні від 100 до 5000 штук. Дозволяє запустити виробничий процес для невеликої кількості пакетів в рамках короткого тимчасового періоду. Вирішує питання термінів, але ціна замовлення зростає за рахунок складності виготовлення спеціальних форм і вартості фарб.

 

Надійний пакет з логотипом - це не тільки необхідна річ в сучасному житті, але і свого роду візитна картка, що представляє з кращого боку будь-яку компанію. Товар, упакований у фірмовий пакет, підкреслює ставлення фірми до покупців, а також турботу про якість послуг, що надаються. Брендований пакет обов'язково приверне увагу і стане ефективною мобільною рекламою, з великим радіусом дії. При цьому саме цей вид сувенірної продукції можна продати і отримувати додатковий прибуток. Не варто економити і використовувати для упаковки пакети з іншим логотипом, краще рекламувати свій товар або марку.

 

Де замовити поліетиленові пакети з логотипом

 

Виробництво пакетів з нанесеним логотипом компанії отримує все більшу популярність, адже такі пакети є ефективним рекламним носієм. Доступні за ціною пакети з логотипом використовують в різних сферах діяльності: для роздачі поліграфічної продукції під час проведення різноманітних акцій та презентацій, для упаковки подарунків для клієнтів. Таким чином, реклама на пакетах є вигідним, зручним і ефективним методом зовнішньої реклами, а наявність власного логотипу на пакеті - дієвим елементом іміджу компанії.

 

Ціна виготовлення пакетів з логотипом на виробництві УкрПак визначається:

 

видом і розмірами пакетів;

 

накладом (кількість штук);

 

розташуванням малюнка / надпису (одностороннє або двостороннє).

 

Щоб замовити поліетиленові пакети з логотипом, вам достатньо зв'язатися з менеджерами УкрПак. Всі телефони та інші контактні дані вказані на сайті. При цьому ми гарантуємо Вам своєчасне виконання кожного замовлення і високу підсумкове якість кожного виробу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022