+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Використання пакетів-вкладишів

Пакети-вкладиші з поліетилену застосовуються для транспортування і зберігання різної продукції. Вони є різновидом упаковки,що поміщається в контейнери, коробки або в іншу тару.

 

Наша компанія пропонує купити поліетиленові пакети-вкладиші. У нас ви знайдете широкий асортимент товарів, виготовлених з поліетилену високого і низького тиску.

 

Особливості використання пакетів-вкладишів

 

Зручність використання і хороші експлуатаційні характеристики зробили пакети-вкладиші універсальної упаковкою. Сьогодні вони застосовуються в самих різних сферах виробництва, торгівлі та обслуговування (пральні, хімчистки). Часто поліетиленові вкладиші використовуються в якості самостійного засобу упаковки. Навіть без зовнішньої тари вони забезпечують збереження вантажу і його захист від несприятливих впливів.

 

пакети-вкладиші Головне завдання пакетів-вкладишів - захист товарів від попадання пилу і впливу вологи, а також від контакту з поверхнею тари і проникнення сторонніх запахів. Останнє особливо важливо при реалізації харчових продуктів:

 

масла, жиру і маргарину;

 

сиру і сметани;

 

круп і макаронних виробів;

 

заморожених фруктів, овочів і т. д.

 

Надійна ізоляція пакетів від зовнішнього середовища сприяє збереженню товарного зовнішнього вигляду і збільшує термін зберігання продукції. Залежно від потреб клієнта вироби обладнуються боковими складками, мають різні розміри, кольори і товщину плівки.

 

Іншою сферою застосування пакетів-вкладишів є перевезення та реалізація сипучих будматеріалів і рідких сумішей:

 

піску та цементу;

 

будівельної крихти;

 

шпаклівки, замазки та т. д.

 

Завдяки високій міцності упаковка витримує значну вагу і демонструє хорошу стійкість до проколів (вироби з ПВД) і низьких температур.

 

У разі необхідності на пакети може наноситися друк. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке працює за методом флексографії, при якому зображення наноситься на плівку, після чого вона розрізається і формується в пакети.

 

Пакети-вкладиші УкрПак

 

виготовлення поліетиленових вкладишів Наша компанія успішно працює з оптовими замовниками в Україні. Серед них м'ясокомбінати, магазини парфумерії та побутової хімії, автомагазини та ін. Про нашому професіоналізмі говорять відгуки тисячі задоволених клієнтів.

 

Виготовляємо пакувальний матеріал з використанням якісної сировини і устаткування, що відповідає сучасним вимогам безпеки. Співпрацюємо з дрібними і великими оптовими клієнтами. Пропонуємо доступні ціни на товари і регулярно проводимо акції, що дозволяють зробити їх ще нижче.

 

Переваги поліетиленових вкладишів від УкрПак:

 

захищають вантаж, що транспортується і зберігається на складах від зовнішнього впливу;

 

технологія забезпечує до 100% вологозахисту, запобігає намокання і псування упакованого продукту;

 

якісні сировинні суміші, що використовуються на нашому виробництві, роблять цю упаковку безпечною для використання при транспортуванні вантажів;

 

в складі упаковки присутні добавки, вони дозволяють легше відкривати і закривати м'який контейнер;

 

широкий асортимент розмірів і щільності пакетів;

 

для виготовлення цього типу товарів ми застосовуємо плівку стандартної товщиною 60-120 мкм;

 

крім вологостійких видів пакувального матеріалу наша компанія готова запропонувати зразки з більш специфічними властивостями.

 

Щоб купити поліетиленові пакети-вкладиші в нашій компанії, зв'яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті. Наші менеджери оперативно дадуть відповідь на ваші звернення, проінформують про акції та пропозиції, дадуть відповідь на всі питання щодо оформлення заявки і умов доставки, допоможуть визначитися з вибором.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022