+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення пакетів майка з друком логотипу для реклами

Завдяки грамотній рекламі можна сформувати позитивний імідж компанії і справити враження на потенційного клієнта. Один з ефективних інструментів для цього - друк на поліетиленових пакетах.

 

Поліетиленові пакети з логотипом здатні передавати споживачам багато важливої інформації, так як на них можна надрукувати не тільки назву і фірмову символіку бренду, а й адреси магазинів або вигідні пропозиції для покупців. Таким чином, вони являють собою і візитку, і рекламу. Крім того, багаторазове застосування пакетів забезпечує їх тривалу роботу як маркетингового інструменту.

 

Переваги пакетів майка

 

пакети майка Пакет «майка» - найбільш популярний вид пакувальних виробів масового вжитку. Він затребуваний для:

 

супермаркетів;

 

магазинів продуктів;

 

точок продажу дрібної техніки, запчастин та будівельних матеріалів;

 

для аптек та інших подібних торгівельних закладів.

 

Завдяки бічним складкам (фальцам) при розкритті обсяг пакета значно збільшується. Серед інших достоїнств:

 

велика вантажопідйомність (до 35 кг);

 

компактність і легкість;

 

зручність упаковки, зберігання і транспортування вантажів;

 

різноманітність розмірів;

 

низька ціна;

 

можливість надрукувати на пакеті все, що необхідно.

 

Особливості виробництва поліетиленових пакетів

 

пакети майка з логотипом Виготовлення пакетів поліетиленових - трудомісткий, але цікавий технологічний процес. Він являє собою трансформацію полімерної сировини в плівку, з якої далі формуються пакети. Процес здійснюється з ретельним контролем над температурним режимом і тиском.

 

Основним матеріалом для створення пакетів може виступати поліетилен високої щільності (низького тиску, ПНТ). Вироби з ПНТ відрізняються матовою поверхнею, характерним шелестінням і здатністю витримувати значну вагу.

 

Виробничий процес і друк пакетів складається з:

 

видування рукава плівки необхідних розмірів (ширини, товщини) за допомогою екструзії;

 

друку методом флексографії;

 

вирубки ручок, склеювання шва, формування бічних складок;

 

упаковки готової продукції.

 

Чому у нас замовляють пакети майка з логотипом

 

До головних переваг пакетів майка з логотипом виробництва «УкрПак» відносяться вигідну ціну і водночас стабільну якість, що можливо завдяки використанню високоякісної сировини. Функціональність наших пакетів обумовлена продуманою конструкцією. Рівномірний розподіл навантаження на руку забезпечує зручність використання пакетів для різних вантажів. Крім того, спеціальні бічні складки роблять упаковку компактної в складеному вигляді і дуже місткою - в розкладеному.

 

Наші послуги друку на пакетах майка дешеві, але при цьому нанесене зображення, логотип, назва, слоган не схильні до вицвітання. Компанія «УкрПак» відрізняється тим, що пропонує комплексні послуги:

 

наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний матеріал і розміри пакетів. Для цього потрібно знати, яким чином буде використовуватись упаковка (який товар будуть пакувати ваші клієнти);

 

у нас працюють талановиті дизайнери, які створять макет відповідно до ваших вимог;

 

у нас сучасна виробнича база, завдяки якій можна створити якісні вироби за доступною вартістю. Терміни виробництва фірмової упаковки з нанесенням друку - 2-4 тижні (залежно від необхідного тиражу та існуючої черги заказів);

 

ми доставимо замовлення в будь-яку точку України. Для транспортування в інші регіони співпрацюємо з транспортними компаніями.

 

Для клієнтів, що замовляють велику партію пакувальної продукції, діє додатковий бонус. Телефонуйте нам прямо зараз або залишайте замовлення на сайті. Якщо є питання, наші фахівці завжди на зв'язку.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022