+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленова плівка ПВТ рукав, напіврукав, полотно

Плівка з різних видів поліетилену в даний час користується величезним попитом. Вона використовується в якості пакувального або укривного матеріалу в будь-яких областях і сферах виробництва. Ми реалізуємо всі види традиційних видів плівки, які випускаємо на власному виробництві.

 

Якщо вам потрібен особливий вид полімерної плівки, ми обов'язково її виготовимо в потрібній кількості, за заданими характеристиками і в одному з трьох форматів: у вигляді полотна, рукава або напіврукава. Ваше замовлення будь-якого виду плівки з поліетилену, буде виконаний в обумовлений термін.

 

Властивості ПВТ плівки

 

плівка ПВТ Ці плівкові матеріали знайшли собі застосування в багатьох областях і сферах. Крім прямого використання, вони є універсальним матеріалом для виготовлення різної упаковки. Поліетиленова плівка високого тиску має багато переваг:

 

високі показники натягу і стійкість до проколів;

 

відмінна прозорість, яка зберігається на всьому терміні експлуатації;

 

стійкість до хімічної дії;

 

водонепроникність;

 

низька щільність і як наслідок, підвищений ступінь еластичності.

 

Плівку з поліетилену високого тиску найбільш часто використовують для виготовлення пакувальних виробів, які можна використовувати з харчовими продуктами (первинна) або для сміття (вторинна). Така плівка не окислюється і добре витримує тривале зберігання.

 

Полотно ПВТ є універсальним матеріалом і використовується повсюдно. Володіючи хорошою прозорістю і можливістю пропускати ультрафіолет, плівку ПВТ використовують у сільському господарстві.

 

ПВТ можна зустріти у вигляді поштової або медичної упаковки, в якості будівельного і вологонепроникного матеріалу. Способи використання універсальної плівки досить різноманітні.

 

Яку можна купити плівку ПВТ

 

виготовлення плівки ПВТ Ми можемо виготовити два види ПВТ плівки - з первинної і вторинної сировини. Перша має кращі характеристики і допускає контакт з харчовими продуктами. Застосування вторинної сировини дозволяє знизити вартість, однак плівка буде володіти специфічним запахом і неоднорідністю матеріалу, її не рекомендується використовувати з продуктами харчування. Плівку з первинної чи вторинної сировини ми виготовляємо з різними розмірами і щільністю.

 

Плівка ПВТ успішно використовується на автоматичних лініях, витримує вплив коронарного струму (активацію) і флексодрук.

 

За замовчуванням плівка виготовляється прозорою, але за бажанням клієнта її можна виготовити в кольоровому варіанті. Колір вибирається по палітрі pantone. При виготовленні, в екструдер, разом з гранулами сировини засипаються спеціальні добавки (мастербатчі), які надають поліетилену необхідний колір.

 

Довжина будь-якої продукції залежить від щільності матеріалу, загальна вага бобіни з намотаною на неї плівкою, як правило, не перевищує 50 кг.

 

Крім додання кольору, після виготовлення, на поверхню плівки можна нанести логотип. Друк наноситься на матеріал з первинної сировини, методом флексографії. Завдяки цій послузі, ви зможете підвищити імідж своєї компанії, стати більш помітними серед конкурентів. Друк виконується сучасними фарбами, які забезпечують найкращу якість зображення.

 

Причини купити плівку ПВТ на виробництві УкрПак:

 

Вам потрібна плівка оптом і за доступною ціною.

 

Ви хочете отримати кращу якість обслуговування.

 

Вам потрібна готова продукція в найкоротші терміни.

 

Вартість рукава, полотна або напіврукава ПВТ розраховується виходячи з ваги плівки. Ми працюємо за умови 100% передоплати. Мінімальний тираж - від 500 кг плівки.

 

ПВТ - естетично привабливий, міцний і головне доступний матеріал. Вам залишається лише прорахувати необхідну кількість плівки, а ми її виготовимо і організуємо її своєчасну поставку по Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022