+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка з нанесенням друку

Пакети типу "майка" є найпопулярнішим і найпоширенішим видом упаковки. Ми виготовляємо їх в більшості випадків на замовлення, з унікальним дизайном, різними колірними рішеннями, розмірами і товщиною.

                                   

Якщо вам потрібні пакети-майки особливої модифікації, ми впевнені, що наші виробничі можливості дозволять нам їх виготовити. Ваше замовлення на пакети з будь-якими характеристиками буде виконаний у встановлений термін. Так, продукція з нанесенням логотипу у нас виготовляється від 3 тижнів.

 

Причини купити пакети-маєчки

 

пакети майка з друком Пакети майка - наймасовіший і затребуваний вид поліетиленових кульків. Всі до них звикли, ними користуються, і будуть користуватися в майбутньому. Основні аргументи для виготовлення цього різновиду пакувальної продукції:

 

вам потрібні міцні пакети за привабливою ціною;

 

ви хочете забезпечити своїх клієнтів кращим сервісом;

 

ви шукайте масовий носій для реклами свого бренду або послуги;

 

є можливість вибору тиражу, розмірів і товщини пакетів.

 

Пакети майка у нас доступні наступних розмірів:

 

- ширина від 20 см до 45 см;

 

- довжина від 25 см до 80 см.

 

Кожен пакет виготовляється з фальцами. Це дозволять упаковувати об'ємну і складну за формою продукцію. Ширина фальців (бічні складки) може бути різною (зазвичай від 12 см).

 

Пакети майка на виробництві УкрПак переважно виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНТ) товщиною від 15 мкм до 50 мкм. При їх виготовленні з технологічних причин допускаються відхилення характеристик виробів, що випускаються, в більшу або меншу сторону:

 

- відхилення від геометричних розмірів +/- 5%;

 

- відхилення за товщиною плівки +/- 5%.

 

Пакувальні вироби з ПНТ користуються великим попитом. Це обумовлено тим, що при мінімальній щільності він має високу міцність. Це також визначає вигідну ціну на пакети-майки з ПНТ. Такі кульки можна легко відрізнити за фірмовим «шелестінням». Вантажопідйомність пакетів залежить від щільності і зазвичай становить від 5 кг до 25 кг.

 

Умови по нанесенню друку на пакети-майки

 

друк на пакетах майка Логотипи наносяться методом флексографії. Для економії зазвичай використовується нанесення декількох кольорів одночасно з однієї або обох сторін. Через особливості форми пакетів майка технологічно неможливо зробити повноцінну заливку всього пакета. Друк наноситься на лицьову і оборотну сторону пакета, без задруковки ручок. Відступи від країв становлять від 0,5 см до 2 см.

 

При виготовленні пакетів майка з технологічних причин допускаються відхилення області задруковки на геометричні розміри - ± 0,5 см. Можлива незначна різновідтеночність, не суміщення фарб на 0,5 мм і зміщення нанесення щодо сторін пакета на 5 мм.

 

При виробництві не представляється можливим розрахувати обсяг сировини для точної кількості продукції. Поки йде приладка для формування пакета і нанесення на нього логотипу є якийсь % вибракування. Внаслідок чого, відхилення по замовленій кількості пакетів може досягати +/- 10%. Загальна вартість замовлення не змінюється, якщо втрати не перевищують 10%.

 

Пакети майка застосовуються переважно в пунктах реалізації різної продукції. Первинна сировина, яка споживається у нас на виробництві, дозволяє використовувати пакети для упаковки харчових продуктів, що цінується на ринках, в супермаркетах, магазинах і ресторанах швидкого обслуговування. Пакети можна використовувати багаторазово, а це особливо актуально, якщо вони є рекламним носієм.

 

Альтернативою пакетам-майкам можуть служити пакети банан з вирубною ручкою. Вони виготовляються з ПВТ, мають більш презентабельний вигляд, але коштують значно дорожче.

 

Мінімальний розмір замовлення ви можете уточнити у наших менеджерів. Пакети для відправки укладаються в пласти по 100 штук. Ми працюємо за умови 100% передоплати, відправка - по Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022