+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Купити стрейч плівку в Україні за низькою ціною

Сьогодні на українському ринку представлений широкий асортимент полімерної продукції. У цьому списку особливу увагу привертає стрейч плівка, яка, активно використовується для фасування і зберігання різних продуктів. Головною особливістю даного матеріалу є здатність розтягуватися до певних розмірів, що дозволяє надійно зафіксувати вантаж і захистити його від механічних пошкоджень. Всього кілька шарів цієї плівки може протистояти проколам, ударам і розривам.

 

Основні причини купити стрейч плівку

 

купити стрейч плівку Стрейч не дивлячись на те що це дуже тонкий полімерний матеріал, має високі показники міцності. Її дуже складно розірвати або проколоти: вона не рветься при проколі, а просто розтягується. Звичайно, просто подивившись на неї в це складно повірити, так як візуально, вона здається дуже тонкою і повністю прозорою. Але якщо розбиратися в процесі виготовлення, то стає зрозуміло, що це складний полімерний матеріал, що складається з декількох шарів. Плівка виготовляється з лінійного поліетилену низької щільності, методом видувний екструзії. При такому способі виготовлення вона отримує свої основні якості, в тому числі і найголовніший показник - еластичність.

 

Стрейч плівка має високу клейкість, що дозволяє їй надійно кріпитися до вантажу або забезпечувати індивідуальне пакування. Клейкість - це один з основних, важливих показників. Чим краще зчеплення з поверхнею, тим надійніше буде зафіксований вантаж і тим менше ризик того що при транспортуванні або зберіганні відбудеться пошкодження упаковки.

 

Стійкість до вологи, бруду і пилу забезпечує зберігання упакованої продукції від впливу негативних зовнішніх чинників. Особливо це важливо, коли товар буде знаходитись на відкритому повітрі, або під час перевезення вантажу транспортними та експедиційними компаніями, коли з моменту відправки вантажу до його надходження в пункт призначення може відбуватися не одне перевантаження з транспорту на транспорт. Стрейч плівка щільно прилягає до зібраного товару і практично повністю перешкоджає попаданню на упаковану продукцію вологи і бруду. Все атмосферне забруднення залишається безпосередньо на верхньому шарі плівки, який при розпакуванні вантажу буде без перешкод знятий, а товар залишиться непошкодженим.

 

При зберіганні готової продукції на складських площах або у виробничих приміщеннях, часто спостерігається те, що запахи, присутні в приміщенні вбираються в готову продукцію, тим самим псуючи його товарну привабливість. Це особливо важливе якщо мова йде про продукти харчування або про текстильну продукцію. Стрейч плівка має здатність захистити від неприємного запаху.

 

стрейч плівка При перевезенні та зберіганні продукції, дуже важливо зберегти вантаж в цінності й схоронності. Стрейч плівка надійно стягує розміщений на палетах вантаж, тим самим запобігаючи його псуванню.

 

Захист від крадіжок при транспортуванні - не маловажний показник, особливо якщо мова йде про доставку вантажу третіми особами. При фіксації вантажу стрейчем, він щільно обмотується, повністю починаючи від самих верхніх рядів, закінчуючи безпосередньо самих палет, на якому розташований товар. Тим самим запобігається можливість дістати упаковану продукцію не пошкоджуючи цілісності самої упаковки.

 

При цьому стрейч-плівка не схильна до впливу екстремальних температур і може використовуватися в різних кліматичних умовах. Це також актуально в тому випадку, якщо ваша компанія займається виробництвом і постачанням заморожених чи охолоджених продуктів. Стрейч не створює парникового ефекту і не втрачає своїх властивостей під впливом сонячних променів. Це одна з причин, чому ця плівка користується великою популярністю, адже не завжди можна вгадати в яких умовах буде зберігатися і транспортуватися продукція.

 

Де купити стрейч плівку в Україні за низькою ціною

 

Компанія УкрПак пропонує своїм клієнтам купити доступну за ціною стрейч плівку. Остаточний вибір залежить від того, яку продукцію і в яких об’ємах вам потрібно пакувати. Ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш ходовий варіант стрейч плівки – палетну для ручного використання вагою 3 кг. Ця пакувальна продукція у нас завжди є на складі. На сайті у розділі «Прайс» ви можете ознайомитись з поточною ціною на неї.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022