+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Мішки поліетиленові – широкий вибір для оптових замовників

Поліетиленові мішки - це широко відомий вид упаковки, тому що завдяки своїм властивостям вони мають високу міцність до проколів і розривів, екологічність і тривалий термін придатності. Мішки поліетиленові мають один з найвищих діапазонів застосування: промисловість, фасування, побутові потреби, утилізація, транспортування.

 

Мішки з поліетилену виробництва компанії УкрПак - міцна і надійна упаковка для безлічі видів продукції. В нашому каталозі товарів тут наведені найбільш популярні варіанти поліетиленових мішків, що виготовляє наше виробництво для наших оптових замовників.

 

Вибір матеріалу і конструкції поліетиленових мішків

 

мішки поліетиленові Мішки поліетиленові виготовляють з поліетилену, що володіє рядом унікальних характеристик, які істотно виділяють його на тлі інших пакувальних матеріалів, а також дають можливість використовувати продукцію з нього і в харчовій промисловості. Найбільш поширений вид - це промислові пакети-вкладиші. Можуть бути різної конфігурації з фальцами і без них. Використовуються для різних цілей в будівництві, хімічній та легкій промисловості і т.д.

 

Мішки поліетиленові, як правило, виготовляються у нас на виробництві з наступних типів сировини:

 

ПВТ (поліетилен високого тиску). Основними перевагами використання даного матеріалу є велика стійкість до проколів, еластичність і вигідна ціна мішків з нього. Однак мішки з ПВТ витримують менше навантаження в порівнянні з наступним різновидом.

 

ПНТ (поліетилен низького тиску). Даний матеріал має поверхню і здатний витримувати більш великі навантаження. Його можна легко розпізнати по характерному «шарудінню».

 

ПЗТ (поліетилен змішаного тиску). Використання поліетилену змішаного тиску (при його виготовленні на спеціальному обладнанні змішують сировину ПВТ і ПНТ) є прогресивним напрямком у виробництві поліетиленових мішків. Дані мішки мають більш високу стійкість до проколів в порівнянні з мішками ПНТ і більшою вантажопідйомністю в порівнянні з мішками ПВТ.

 

Область застосування мішків поліетиленових досить велика:

 

- упаковка харчових продуктів;

 

- використання поліетиленових мішків як вкладиші в гофра-коробки, бочки;

 

- упаковка промислових товарів, використання в якості тари для збору та утилізації сміття;

 

- для транспортування матеріалів і продукції.

 

Слід зазначити, що упаковку в поліетиленові мішки харчових продуктів можна здійснювати, лише якщо на виробництві застосовується тільки первинна сировина, тобто поліетилен без додавання вторинної сировини, використання якої для упаковки харчових продуктів вкрай небажано.

 

Важливо, що поліетиленові мішки можуть контактувати з продуктами харчування при їх упаковці, а після використання піддаються вторинній переробці. Найпоширенішим видом даної групи мішків є так звані вкладиші для харчових продуктів. Досить популярними у наших замовників є також мішки для шин і сміття.

 

Фасовка сипучих продуктів, текстильних виробів, тимчасове зберігання шин, продуктів, дрібних деталей і безліч інших застосувань зробили поліетиленові мішки дуже популярними.

 

Замовити мішки поліетиленові на виробництві УкрПак

 

мішки поліетиленові оптом Ми пропонуємо вам виготовлення поліетиленових мішків по вашим параметрам для різних потреб. Переваги мішків поліетиленових від компанії УкрПак:

 

висока міцність продукції;

 

відмінні естетичні характеристики;

 

можливість нанесення логотипу та інших видів реклами;

 

екологічність і безпека для використання;

 

стислі терміни виробництва.

 

Мінімальний обсяг замовлення становить у нас від 5 000 шт. Ми вирізняємося якістю нашої продукції, прозорою ціновою політикою та турботою про всіх наших клієнтів.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022