+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Львів - поліетиленові пакети

На сьогодні поліетиленові пакети стали одним з найпоширеніших товарів народного вжитку не лише в Україні, а й у всьому світі. Ми навіть не замислюємося над тим, що повсякчас використовуємо їх у побуті.

 

поліетиленові пакети ЛьвівПоліетиленові пакети Львів використовує і має постійний запит на них, оскільки туристична привабливість міста і безліч закладів торгівельно-ресторанного комплексу просто не можуть обходитися без них. Найпоширенішими стали поліетиленові пакети двох форм – так звані «майка» та «банан». Економнішим (вигіднішим) варіантом є «майка» – такий пакет найдешевший з поміж усіх пакетів з ручками.

 

Пакети майка, як правило використовуються у різноманітних торгівельних мережах, промислових комплексах, торгівельно-розважальних центрах, мережах магазинів тощо. Але, поряд з низькою вартістю таких пакетів, вони вирізняються гарною вантажопідйомністю, міцністю, великою місткістю та зручністю у використанні. «Банани» отримали свою назву за подібну форму ручок. Такі пакети дорожчі, та мають більш презентабельніший, порівняно з «майками», вид. Ручки цих пакетів можуть бути неукріпленими та укріпленими (останні значно міцніші).

 

Поліетиленові пакети з логотипом

 

Обидва типи поліетиленових пакетів у Львові стали не лише міцною і якісною упаковкою, способом переносу великого покладу, а й надзвичайно ефективним носієм реклами, оскільки нанесений на пакет логотип обов’язково привертає увагу до такого зображення.

 

Поліетиленові пакети з логотипом сьогодні зустрічаються набагато частіше, аніж без нього. Цінова доступність і здатність легкого нанесення будь-яких кольорових, яскравих зображень на такі пакети у Львові роблять їх абсолютно незамінними в закладах торгівлі: будь-які стабільні мережі та компанії мають безліч поліетиленової продукції з логотипами рекламного змісту, що приносить чималий зиск.

 

Щодня у країні мільйони людей використовують такі пакети, а логотипи щоденно трапляються на очі людям, які з увагою приглядаються та запам’ятовують назви брендів, про які, можливо, ще не чули та з великою цікавістю хотіли б дізнатися про них особисто. Саме тому, пакети з логотипами у Львові можуть значно збільшити клієнтську базу, а фірмова упаковка надає закладам відчуття певної виключності.

 

Технологія виробництва пакетів з логотипом

 

виробництво поліетиленових пакетів ЛьвівПерш за все, замовник визначається з необхідною формою майбутніх поліетиленових пакетів, їхніми габаритами та міцністю, що визначається товщиною стінок пакету. Після цього визначається майбутній логотип та його рекламний зміст (все залежить від маркетингових цілей та вподобань замовника). У Львові на завершальній стадії обирають необхідний тираж і починають безпосереднє виробництво таких пакетів. Після цього залишиться лише їх забрати.

 

Вибір поліетиленової продукції у Львові

 

Необхідно відзначити, що поліетиленова продукція не обмежена лише пакетами двох форм, що були описані вище. Існує безліч потреб на звичайну поліетиленову упаковку, пакети та плівку для упакування різноманітних товарів. Вироблена поліетиленова продукція використовується у Львові, як і загалом в Україні, в мережах продуктових супермаркетів в основному для продуктів, що реалізуються без технологічної захисної плівки.

 

Отже, наша поліетиленова продукція у Львові забезпечує найрізноманітніші запити населення і комерційних структур, а її асортимент постійно збільшується і розвивається.

 

Заказати поліетиленові пакети у Львові можна у наших регіональних менеджерів за телефонами: +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022