+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові та їх виробництво

Якщо звернути увагу, то населення України  використовує їх повсюдно: суспільство настільки звикло до них, що сприймає їх як належне. Мала вага, міцність і неймовірна зручність використання принесли цьому виду упаковки таку величезну популярність. Ми знаємо про них все і готові поділитися своїми знаннями з вами.

 

Пакети поліетиленові прекрасно підходять для упаковки побутових предметів і харчових продуктів. Завдяки якості і високої міцності поліетилену вони дуже активно використовуються в супермаркетах, аптеках, в побуті, в торгових компаніях і інтернет-магазинах для упаковки не тільки дрібних і легких, але і великогабаритних важких предметів. Зазвичай їх закуповують оптом на виробництві УкрПак.

 

Пакети поліетиленові та їх різновиди

 

пакети поліетиленові Розрізняють такі типи пластикових пакетів:

 

Фасувальні пакети дуже поширені, в них упаковують товари різних типів. Такі пакети призначені для одноразового використання і не мають ручок. Виготовляють такі пакети з ПНТ і ПВТ. Їм не потрібен елегантний зовнішній вигляд, тому виробництво поліетиленових пакетів для розфасовки не відрізняється великим рівнем витрат.

 

Пакети майка отримали свою назву за схожість з предметом одягу. У таких пакетах зручно переносити навіть найбільшу вагу. Виготовляють такі пакети зазвичай з ПНТ. Пакети з ПНТ більш практичні і довговічні, але не ідеальні з естетичного погляду.

 

Пакети з вирубною ручкою «банан» мають прямокутну форму. Ручка вирубується близько верхнього краю пакета, така ручка рветься більш легко в порівнянні з пакетами майка. Для посилення міцності при виробництві поліетиленових пакетів даного типу, ручка може бути укріплена гарячим зварюванням. Найчастіше пакети з вирубний ручкою виготовляються з ПВТ, тому що даний тип матеріалу дозволяє наносити на виріб яскраві рекламні зображення і іншу іміджеву інформацію.

 

Пакети з петлевою ручкою в експлуатації набагато зручніше і практичніше пакетів з вирубною ручкою. Петльова ручка - це окремий елемент, який приєднується до пакету методом зварювання або склеювання. Виготовляють їх з ПВТ. У виробництві поліетиленових пакетів з петлевою ручкою використовуються методи друку, що гарантують високу якість зображення.

 

Виробництво поліетиленових пакетів

 

Поліетиленові пакети випускаються оптом і поставляються в упаковці з певною кількістю штук. Ціна пакету будить залежати від необхідних обсягів партії, складності виготовлення і термінів. Наші фахівці працюють, як і за загальноприйнятими зразкам, так і можуть виготовити упаковку на замовлення, тобто за наданим клієнтом технічним завданням. І це є нашим першою перевагою, яку важливо враховувати при виборі підприємства, у якого буде закуплена пакувальна продукція.

 

виробництво поліетиленових пакетів Виробництво поліетиленових пакетів передбачає використання методу флексографії. Дана технологія застосовуються для великих тиражів виробів (десятки тисяч примірників) і є найбільш вигідною з точки зору собівартості та продуктивності.

 

Звертаючись до нас, необхідно розуміти, що можливо виробництво пакетів ПНТ і ПВТ, причому кожен вид має свої технічними характеристиками і властивостями. Упаковка з плівки високого тиску абсолютна прозора, міцна і еластична, тоді як плівка низького тиску з більшою пріоритетністю буде міцною, але менш розтяжною. Остання більше підходить для зберігання і транспортування продуктів, тому виробництво пластикових пакетів з ПНТ буде більше цікавити магазини або торгові мережі, що займаються продажем продуктів.

 

Складно перерахувати всі сфери, в яких активно використовуються поліетиленові пакувальні матеріали. Але в багатьох з них необхідно не просто придбати грамотну упаковку, а зробити її такою, що запам'ятовується, індивідуальної, що нагадує про виробника або продавця. В такому випадку, звичайно, буде потрібно виробництво пакетів в Україні на замовлення, щоб зробити їх певного кольору або навіть з логотипом. Наша компанія може виявитися корисною і в цьому випадку, працюючи з технічним завданням клієнта і надаючи якісну та недорогу упаковку.

 

На виробництві пакетів УкрПак наші фахівці використовують сучасне обладнання і працюють за передовими технологіями, що дозволяє значно поліпшувати технічні характеристики плівки і продукції, що з неї виготовляється. Ви можете бути впевнені, що пакети поліетиленові, виготовлені на замовлення або за загальними стандартами, будуть надійними і придатними для упаковки, зберігання і транспортування будь-якої продукції, в тому числі і харчових продуктів.

 

При виникненні будь-яких питань ви можете зателефонувати нам по телефону або написати на електронну пошту, під'їхати до нас в головний офіс в Харкові. Наші співробітники завжди вас проконсультують, дадуть відповідь на питання, допоможуть підібрати оптимальні поліетиленові пакети саме для ваших цілей. Ми завжди раді новим клієнтам, а для постійних покупців і тих, хто робить закупівлю великим оптом, діють вигідні знижки і надаються привабливі умови для спільної співпраці.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022