+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Сучасне виробництво поліетиленових пакетів

Популярність поліетиленових пакетів обумовлена їх багатофункціональністю та експлуатаційними властивостями, які залежать від організації технологічного процесу і технічних характеристик сировини. Виготовлення поліетиленових пакетів, які відповідають всім регламентуються нормами, вимагає наявності сучасного обладнання і використання якісних матеріалів.

 

Компанія УкрПак має все необхідне оснащення і випускає пакети поліетиленові різних модифікацій відповідно до побажань замовника. Технологічна схема, на якій ґрунтується виробництво пакувальних виробів з поліетилену, складається з декількох етапів і включає екструзію, флексографічний друк і зварювання.

 

Виробництво різноманітних поліетиленових пакетів

 

виробництво поліетиленових пакетів Наші виробничі лінії дозволяють випускати поліетиленові пакети різних розмірів і видів. Ви можете замовити кульки з вирубною і петлевою ручкою, пакети-майки, вироби для фасування і різну рулонну продукцію. Зовнішній вигляд і розмір продукції залежить від вподобання клієнтів. Виготовлення пакетів на замовлення - зручний спосіб отримувати пакувальні вироби  з потрібними параметрами і характеристиками.

 

Виходячи з обсягів продажів, одними з найбільш бажаних для наших клієнтів є пакети банан з вирубною ручкою, які мають правильні строгі лінії з прямими кутами. Форма цих пакувальних виробів з поліетилену запобігає їх зминанню і появі складок, тому у цьому випадку замовники пакетів отримують найбільш вдалу поверхню для нанесення рекламного друку та його подальшого сприйняття споживачами. При виготовленні пакетів банан може використовуватись поліетилен низького і високого тиску. Пакувальні вироби з ПВТ мають гладку глянцеву поверхню і бездоганний зовнішній вигляд. Якщо ж вам потрібний більш доступний за ціною варіант, ми використовуємо плівку з ПНТ, або з їх суміші за спеціальними рецептурами.

 

Для нанесення на поверхню полімерної плівки різних зображень за ескізами замовника або власних дизайнерських розробок в компанії УкрПак використовують флексографічні друкарські верстати. Флексографічний друк здійснюється шляхом перенесення підготовленого малюнка з гнучких рельєфних форм на вироби з ПВТ, ПНТ. Виготовлення пакетів з логотипом починається з розробки макету зображення і вибору декоративного оформлення. В залежності від побажань замовників кількість використовуваних кольорів може варіюватися.

 

Замовити поліетиленові пакети від виробника

 

поліетиленові пакети У нашій компанії є стандартний асортимент продукції, а також є можливість замовити виготовлення пакетів за індивідуальним технічним завданням. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і можливості виробництва дозволяють виготовляти зразки, які відповідають потребам і побажанням замовників (як щодо експлуатаційних характеристик, так і по дизайну). Купити нашу продукцію ви можете в усіх регіонах України: ми організуємо доставку за місцем призначення.

 

Пакети поліетиленові від виробника УкрПак є гарантією якості та вашої фінансової вигоди від замовлення пакувальних виробів. Ми здійснюємо доступну цінову політику на ринку пакувальних виробів України: наш досвід роботи і грамотна організація всього виробничого процесу дозволяють мінімізувати собівартість товару, в результаті чого покупці мають можливість купувати його оптом за вигідними цінами. Незалежно від того, чи потрібна вам велика партія або середнє замовлення, звернувшись в УкрПак, ви купите пакети за кращою вартістю!

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022