+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Ознаки якісних пакетів для коліс

Сезонне «перевзування» автомобіля - необхідна дія для автомобілістів по всій Україні, яка зазвичай відбувається два рази в рік. Щоб поміняти колеса, потрібно відвезти їх до шиномонтажу, а до цього моменту вони половину року лежать без діла. Для захисту шин при зберіганні і дотримання чистоти в салоні і багажнику автомобіля при перевезенні зручно використовувати поліетиленові пакети для коліс.

 

Переваги використання пакетів для автогуми

 

пакети для шин Можна довго перераховувати всі безперечні переваги пакетів для автомобільних коліс, завдяки яким вони і придбали таку розлогу популярність в середовищі автовласників. Ось лише найбільш значимі з них:

 

- високий ступінь практичності - за допомогою такого, здавалося б, нехитрого предмета, як поліетиленовий пакет, можна забезпечити досить надійний захист своєї дорогоцінної гуми;

 

- універсальність захисту від самих різних типів забруднень - це і традиційні пил, волога, і хімічні компоненти, випадкове потрапляння яких на гуму можуть привести до її руйнування;

 

- захист від ультрафіолету - тобто, від сонячних променів;

 

- зручність у використанні - щоб надіти такий пакет на колесо, не буде потрібно довго возитися.

 

Завдяки наявності на бічних сторонах вироби спеціальних складок, воно може значно збільшуватися в об'ємі. Важливе значення відіграє і доступна ціна пакетів. Їх можна придбати в будь-яких кількостях і при першій необхідності.

 

Як вибрати упаковку для шин

 

Мішки для коліс виготовляються з поліетилену високого, низького або середнього тиску. Для зберігання літніх коліс можна придбати пакети з ПНТ - вони дешеві і мають високу міцність на розрив, але чутливі до гострих предметів і на них погано лягає друк.

 

ПВТ витримує великі навантаження на розтягнення і прокол. Мішки з нього краще використовувати для зберігання зимової гуми. У таких коліс виражений протектор з гострими гранями і шипи, здатні легко розірвати поліетилен низького тиску. Друк на ПВТ виходить більш якісним, ніж на ПНТ.

 

Пакети з ПСТ об'єднують в собі переваги першого і другого матеріалу.

 

Як визначити якість упаковки для коліс

 

пакети для коліс Найчастіше пакети для шин закупають у нас власники автомагазинів, шиномонтажей, автосалонів і підприємств з випуску автомобільних покришок. Таким покупцям важливо справити враження на клієнтів, щоб вони поверталися знову і знову.

 

В цьому випадку серйозне значення має зручна, надійна і довговічна упаковка, на якій розміщена реклама або логотип. Людина іноді швидше змінює машину, ніж пакети для коліс. Рекламне послання, надруковане на якісному матеріалі, буде діяти довше і справить більше враження. Щоб це сталося, при замовленні мішків потрібно враховувати певні параметри.

 

Так, вибір якісного пакету для колеса може бути обумовлений в першу чергу необхідним розміром. Стандартними є габарити пакета метр на метр. Завдяки цьому можна підібрати виріб під найрізноманітніші розміри коліс.

 

Товщина пакетів не повинна бути тонше певної величини, в залежності від матеріалу. Для ПНД мінімум - 15 мкм, для ПВД - 30 мкм. Потрібно перевірити якість зварювання: хороший шов буде рівним, однорідним і без непроварених ділянок.

 

Краще купувати пакети, виготовлені з первинного поліетилену. Його легко відрізнити від вторинного (виробленого з відходів), подивившись на світло. Первинний поліетилен має однорідну структуру, вторинний ж рясніє характерними розлученнями.

 

Краще замовляти непрозорі пакети. Вони захистять гуму і покриття дисків від шкідливого впливу сонячних променів при зберіганні поза закритого приміщення. До того ж, на непрозорому тлі краще видно віддрукована реклама.

 

УкрПак сьогодні випускає досить велика різноманітність колісних мішків. Так що кожен автомобіліст зможе без зусиль підібрати саме той, який підійде для його коліс найбільш оптимальним чином.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022