+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові оптом

Поліетиленові пакети надійно завоювали ринок пакувальної продукції. Важко уявити роботу супермаркетів, фірмових бутиків, продуктових магазинів без такого універсального товару як пакет із поліетилену. Зручність та практичність такої продукції зробили її товаром першої необхідності у сучасному світі.

 

Пакети поліетиленові оптом – основний напрям діяльності української полімерної компанії УкрПак. Ви можете замовити у нас цю популярну полімерну продукцію у будь-якому регіоні нашої країни.

 

Значення поліетиленових пакетів

 

пакети поліетиленові оптом Кожен підприємець намагається виділити свій товар серед великої кількості подібних та підвищити попит саме на свою продукцію. На підприємствах на рекламу та інші маркетингові засоби виділяється значна кількість грошей. Але підвищити продажі продукції можна лише за рахунок якісної упаковки товару. Для того щоб покупець захотів придбати товар, його потрібно яскраво презентувати: продайте упаковку, продасте і товар.

 

Пакети з логотипом – найпотужніший вид реклами. Фірмові пакети не тільки функціональні, але й ефективні з точки зору реклами. Пропонуючи своїм клієнтам товар у брендовій упаковці, ви тим самим охоплюєте більш широку аудиторію.

 

Для друку логотипу найбільш підходять пакети виготовлені із поліетилену низької щільності, такі вироби мають привабливу глянцеву поверхню на якій будь-яке зображення виглядатиме більш яскраво. Відповідно до особистих вподобань замовника, логотип може бути надрукований на білому або на кольоровому пакеті. Окрім матеріалу замовник може обрати тип ручок, наприклад посилені ручки, форму, розмір майбутнього виробу.

 

Поліетиленові пакети оптом від компанії УкрПак

 

поліетиленові пакети оптом Пакети поліетиленові оптом пропонує компанія Укрпак. Ми знаємо наскільки важливо правильно продемонструвати товар покупцеві, саме тому виготовляємо лише якісну поліетиленову продукцію. Наше обладнання дозволяє випускати пакети оптом, що суттєво економить кошти замовника. Перевагою оптових замовлень є також те, що необхідну кількість продукції ви отримуєте, зробивши всього одне замовлення.

 

Ми виготовляємо поліетиленові пакети майка, банан з вирубною ручкою, пакети для фасування продукції із поліетилену високої та низької щільності. На замовлення на пакеті завжди можна розмістити фірмовий логотип. Метод флексографії дозволяє здійснити двосторонній або ж односторонній друк, все залежить від побажань замовника. Також можна наносити на пакети зображення, використовуючи до 8 кольорів одночасно. Флексографічна машина дозволяє виконувати найскладніші завдання без суттєвого здорожчання самого виробу.

 

Наша компанія завдяки власним технологічним ноу-хау та повному комплекту сучасного обладнання здатна швидко обробляти замовлення на виготовлення різноманітних пакетів як крупним так і дрібним оптом.

 

Замовити пакети поліетиленові оптом

 

Виготовлення пакетів завжди розпочинається з узгодження дизайну макета, вибору кольорової гами. Крім логотипу на пакет також можна нанести координати фірми, рекламний слоган. Дешевизна та практичність такого товару зробила його незамінним у господарстві та торгівлі.

 

Для того щоб купити пакети поліетиленові оптом достатньо звернутись до представника компанії Укрпак. На вартість замовлення впливає розмір продукції, товщина поліетиленової плівки, наявність або відсутність логотипу. Ми намагаємося зробити процес закупки пакетів максимально зручним для наших клієнтів. 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнеры



Следуйте за нами!
Ukrpak © 2022