+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Брендування упаковки: поліетиленові пакети з логотипом

Замовлення пакетів і друку логотипу на них - must have практично будь-якого серйозного бізнесу. Фірмова упаковка - одна зі складових брендбука, фірмового стилю. Від простого впізнавання вона допоможе вам прийти до споживчої лояльності, іміджу, а потім і до репутації успішної компанії - і реального успіху.

 

Виробнича компанія УкрПак задовольнить будь-які потреби у виготовленні фірмової упаковки з нанесенням логотипу методом флексодруку.

 

Чому важливо мати брендовану упаковку

 

брендовані пакети Логотип - це знак, унікальне графічне зображення, що позначає певну компанію або товарну марку. Він містить в собі назву компанії / марки або розміщується поруч з цією назвою на фірмовій продукції або товарній упаковці. Це найважливіший засіб створення іміджу, реклами і маркетингу. Чим раніше ви потурбуєтесь відносно замовлення брендованої упаковки, тим швидше вас стануть розпізнавати споживачі.

 

Поліетиленові пакети з логотипом - найважливіший вид брендованої упаковки, безпрограшний засіб «потрапити в голови» своїм клієнтам. Це один з небагатьох видів реклами, який викликає не роздратування, а навіть, навпаки, подяку. Адже потрапляє він в руки споживача, коли йому необхідно перенести свою покупку. Тому саме цей вид нашої продукції найбільш популярний.

 

Виробництво пакетів з нанесенням логотипу на замовлення

 

Наша робота включає кілька етапів:

 

попередні консультації, досягнення домовленостей, передоплата;

 

екструдування плівки для поліетиленових пакетів з фірмовим логотипом відповідно всім необхідним параметрам: колір, товщина, міцність, розміри;

 

смотка плівки в рулон;

 

друк зображень на плівці методом флексографії;

 

виготовлення (виробництво) на замовлення власне поліетиленових пакетів: ріжемо і паяємо рукав, фальцуємо, вирубуємо / приклеюємо ручки, підкладку.

 

пакети з логотипом До переваг використання флексодруку при виготовлені орендованої упаковки можна віднести:

 

- невимогливість до матеріалу, фарба чудово лягає на будь-яку основу, в тому числі полімерну плівку;

 

- яскраве і чітке зображення, стійке до фізичних дій і вигоряння;

 

- одне виготовлене кліше - це один мільйон відбитків або періодична преса партій протягом трьох років;

 

- друковані машини забезпечують високу швидкість нанесення зображення;

 

- використовувані для флексографії фарби безпечні;

 

- різноманітний вибір матеріалу.

 

При виробництві поліетиленових пакетів для замовників з України найбільш часто ми працюємо з поліетиленом низького тиску (ПНТ) і поліетиленом високого тиску (ПВТ). Перший являє собою тонку, плівку, яка шарудить і дуже стійка на розрив. Саме тому «майки» з ПНТ ви так часто бачите в продуктових магазинах.

 

ПВТ товстий, гладкий, будь-яке зображення виглядає на ньому особливо презентабельно. Він оптимальний для не надто важких вантажів, але ваговій межа можна підвищити за рахунок збільшення товщини плівки.

 

Є також ПСТ - поліетилен середнього тиску, гібридний за своїми характеристиками. Крім того, ви можете замовити у нас біопакети - в сировину для плівки ми додамо особливі присадки, які забезпечать швидку утилізацію упаковки після використання.

 

В «УкрПак» ви можете цілком дешево замовити виготовлення (виробництво) пакетів з логотипом повного циклу - починаючи з підготовки дизайн-макету і закінчуючи доставкою в межах території України. Приймаємо в роботу замовлення на тираж від п’яти-десяти тисяч штук.

 

До і під час виготовлення пакетів з нанесенням логотипу ми надаємо необхідні консультації. При відсутності макета - можлива його підготовка нашим дизайнером, або окремо розробка фірмового знака. Крім того, ми допоможемо вам у створенні друкованого кліше, якщо його у вас не має.

 

Доставка готової партії брендованої упаковки буде здійснена у заздалегідь обумовлені терміни.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022