+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів на замовлення

Статистика доводить, що фірмові пакети впливають на зростання продажів. В середньому до 70% покупців вважають за краще фірмові магазини і майже 95% згодні, що надання пакета при покупці не тільки необхідно, але є частиною послуги.

 

Маркетологи вважають друк логотипу на пакетах одним з інструментів маркетингу, які працюють 24 години на добу. Таким чином, завдяки виробництву пакетів з друком щодня всі ваші клієнти будуть додатково поширювати рекламу та інформацію про вас.

 

Переваги поліетиленових пакетів

 

поліетиленові пакети на замовлення Поліетиленові пакети - дійсно універсальна і популярна упаковка. Їх використовують не тільки для зберігання, але і транспортування різних продуктів, речей, покупок. Зараз представлено велике видове різноманіття поліетиленових пакетів, без яких важко уявити життя сучасної людини.

 

Купити поліетиленові пакети варто по ряду переваг, які їм властиві.

 

Універсальність - крім свого прямого призначення такий вид упаковки - відмінний носій інформації. На пакети можна наносити логотипи компаній, різні малюнки та іншу інформацію рекламного характеру.

 

Вартість можна вважати основною перевагою цього типу пакувального матеріалу. Замовити поліетиленові пакети набагато дешевше, ніж випускати їх дорогу альтернативу - паперову упаковку.

 

Якість - пакети з поліетилену відрізняються міцністю, довговічністю. Вони не схильні до негативного впливу вологи. Більш того, цей пакувальний матеріал можна використовувати неодноразово, так як пакети призначені для багаторазового користування.

 

Ефективність - зростання ефективності розміщеної реклами досягається за рахунок кількаразового використання пакетів. Це ще одна перевага поліетиленової упаковки над паперовою.

 

Фірмові поліетиленові пакети

 

пакети з логотипом Пакет з логотипом є додатковим інструментом в просуванні торгівельних марок. Це якісна упаковка плюс додаткова реклама. За рахунок нанесення флексодруку на пакетах ви отримуєте адресну, точкову рекламу: візитку, яка передається з рук в руки.

 

Оскільки пакети майка з логотипом виготовляються з первинних поліетиленових гранул, термін їх служби не обмежується одним походом в магазин. Один раз, замовивши пакети оптом, ви забезпечуєте рекламу своєї компанії на тривалий термін і для широкої аудиторії потенційних споживачів.

 

Поліетиленові пакет - як маркетингове рішення - є простим і ефективним способом донесення інформації. Витрати на пакети з логотипом не досить відрізняються від серійних пакетів, куплених на ринку.

 

Ваші клієнти завжди з вдячністю будуть здійснювати нові покупки в барвистих пакетах, оформлених у фірмові кольори. Фірмовий пакет з логотипом - мобільна реклама, яка «попадається на очі» сотні разів. Це означає, що поліетиленові пакети з логотипом потенційно здатні залучити стільки ж нових клієнтів.

 

Будь-яка молода компанія намагається закріпитися на ринку і привернути покупців. Замовивши пакети з логотипом, ви зміцните статус фірми, виділитись серед конкурентів.

 

Виробництво пакетів на замовлення УкрПак

 

Кожен з клієнтів повинен знати, що замовляти фірмову продукцію набагато вигідніше безпосередньо у виробника. Ціна на виробництво пакетів формується з урахуванням його розміру, товщини, тиражу і кількості кольорів для друку малюнка. Як тільки ви визначитеся з цими параметрами і внесли часткову передоплату після підписання договору, ми відразу запускаємо виробництво.

 

Якщо ви ще не підготували дизайн майбутнього малюнка, наші фахівці допоможуть вам в цьому. Для цього вам потрібно лише надати логотип бренду або фірмову символіку вашого супермаркету чи магазину.

 

Український виробник пакетів, УкрПак виготовить на замовлення якісні пакети з логотипом за доступною ціною.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022