+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан Івано-Франківськ, з друком логотипу, краща ціна

Пакети банан Івано-Франківськ

 

Найбільш вигідні умови в місті Івано-Франківськ для замовлення пакетів банан з друком логотипу надає компанія «УкрПак» - провідний вітчизняний виробник. Ми гарантуємо поставки якісних фірмових поліетиленових кульків в Івано-Франківську область.

                                          

Пакети банан в Івано-Франківськ замовляють у нас супермаркети, фірмові магазини, бутіки, організатори конференцій і маркетингових заходів, приватні підприємці. Ми поставляємо нашу продукцію торговим організаціям і приватним особам за оптовими цінами прямо з виробництва.

 

При замовленні рекомендуємо скористатися можливістю нанесення якісного друку на упаковці, щоб зробити ваш бренд в Івано-Франківську ще більш популярним. Наша перевага в тому, що ми реалізуємо тільки власну продукцію, за якість якої ми впевнені. Крім того, ми володіємо більш сучасним обладнанням, завдяки чому собівартість наших пакувальних виробів і відпускні ціни нижчі, ніж у конкурентів.

 

Щоб замовити пакети банан в Івано-Франківськ, використайте цю контактною інформацію: ☎ 096-556-72-72, 095-556-72-72, e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Наші фахівці будуть супроводжувати вас на всіх етапах замовлення.

 

Ви можете купити пакети банан під замовлення з нанесенням логотипу. Можливі різновиди виробів - сумки з поліетилену, з посиленням, з донною складкою. Вироби можуть мати індивідуальні параметри. Мінімальний обсяг замовлення уточнюйте у відділі продажів. Співпраця з нами для вас буде вигідною: у нас найкраща ціна на пакети банан в Івано-Франківську.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022